آبشار معروف شمیران در قاب «تهرانگرد» تماشایی می‌شود
آبشار معروف شمیران در قاب «تهرانگرد» تماشایی می‌شود

آبشار معروف شمیران در قاب «تهرانگرد» تماشایی می‌شود به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز بازیگران , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از روابط عمومی شبکه پنج، شمیرانات ییلاق پایتخت‌نشینان با چناری ۴۰۰ ساله و آبشاری معروف، مقصد گردشگری این هفته «تهرانگرد» است که جمعه ۲۳ تیر حوالی ساعت ۲۲ از شبکه […]

آبشار معروف شمیران در قاب «تهرانگرد» تماشایی می‌شود

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز بازیگران , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از روابط عمومی شبکه پنج، شمیرانات ییلاق پایتخت‌نشینان با چناری ۴۰۰ ساله و آبشاری معروف، مقصد گردشگری این هفته «تهرانگرد» است که جمعه ۲۳ تیر حوالی ساعت ۲۲ از شبکه پنج سیما روانه آنتن می‌شود.
«تهرانگرد» این هفته به روستای سینک شهرستان لواسان از توابع شمیرانات سفر کرده و از روند گیلاس‌چینی مستندی تهیه کرده است.گپ و گفت پیرامون مشکلات پیش ‌روی باغداری، گزارشی از یک مجموعه زنبورداری با تعداد زیادی کندو و تولید عسل درجه یک از مراتع لواسان بخش دیگری از برنامه این هفته را تشکیل می‌دهد.
دیدن چناری ۴۰۰ ساله، آبشار ناران با طول ۱۵ متر و نماهایی زیبا از دره‌ای سرسبز در شمال تهران از دیگر بخش‌های این قسمت از برنامه «تهرانگرد» است.
«تهرانگرد» در ۳۶ قسمت ۲۰ دقیقه‌ای، در گروه تهران و شهروندی شبکه پنج سیما و با همکاری جهاد کشاورزی استان تهران تولید می‌شود.این برنامه، هر هفته جمعه‌ها ساعت ۲۲ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود و تکرار آن جمعه آینده ساعت ۱۲:۳۰ روی آنتن می‌رود. امیدوارم براتون خبر آبشار معروف شمیران در قاب «تهرانگرد» تماشایی می‌شود براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۳ ۰۸:۳۰:۲۴