آتش سوزی ۳ سوله مبل سازی در پردیس مهار شد
آتش سوزی ۳ سوله مبل سازی در پردیس مهار شد

آتش سوزی ۳ سوله مبل سازی در پردیس مهار شد به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز حوادث , به گزارش اخبار روز ایران، آتش سوزی سوله‌های مبل سازی در «خرمدشت» پردیس ظهر جمعه به آتش نشانی پردیس اعلام شد و شش تیم اطفا حریق به محل حادثه اعزام شدند. در این حادثه بنا […]

آتش سوزی ۳ سوله مبل سازی در پردیس مهار شد

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز حوادث , به گزارش اخبار روز ایران، آتش سوزی سوله‌های مبل سازی در «خرمدشت» پردیس ظهر جمعه به آتش نشانی پردیس اعلام شد و شش تیم اطفا حریق به محل حادثه اعزام شدند.
در این حادثه بنا بر اعلام آتش نشانی شهرداری پردیس سه سوله هر کدام به مساحت ۲ هزار مترمربع آتش گرفته بود و حجم آتش سوزی نیز بالا بوده است.
به دلیل وجود مواد قابل اشتعال چوب و ام. دی. اف و مواد رنگ کاری، بشکه‌های تینر و رنگ‌های مختلف شعله‌ها حجم زیادی داشت، که به سرعت افزایش می‌یافت.
این آتش توسط نیروهای آتش نشانی پردیس و نیروهای کمکی از آتش نشانی بومهن، رودهن، دماوند و سه ایستگاه آتش نشانی تهران مهار شد و بنا بر اعلام آتش نشانی پردیس خوشبختانه این حادثه مصدوم نداشت. امیدوارم براتون خبر آتش سوزی ۳ سوله مبل سازی در پردیس مهار شد براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۴ ۱۶:۱۲:۲۹