آغاز به کار یک شعبه و باجه بانک ملت در شرکت های پتروشیمی
آغاز به کار یک شعبه و باجه بانک ملت در شرکت های پتروشیمی

آغاز به کار یک شعبه و باجه بانک ملت در شرکت های پتروشیمی به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز اقتصاد , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از روابط عمومی بانک ملت، رضا دولت آبادی مدیرعامل بانک ملت با همراهی تعدادی از مدیران ارشد این بانک با حضور در شرکت پتروشیمی بندر […]

آغاز به کار یک شعبه و باجه بانک ملت در شرکت های پتروشیمی

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز اقتصاد , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از روابط عمومی بانک ملت، رضا دولت آبادی مدیرعامل بانک ملت با همراهی تعدادی از مدیران ارشد این بانک با حضور در شرکت پتروشیمی بندر امام با مدیرعامل و دیگر مدیران ارشد مجتمع دیدار و گفت و گو کرد.
بر اساس این گزارش، مدیران عامل بانک ملت و پتروشیمی بندر امام در این نشست با تاکید بر همگرایی بیشتر دو مجموعه بر استفاده از ظرفیت‌های داخلی برای بی اثر کردن تحریم‌ها و تحقق شعار سال «افزایش تولید و مهار تورم» تاکید کردند.
در ادامه این دیدار، در آئینی رسمی با حضور دولت‌آبادی مدیرعامل بانک ملت و انصاری نیک مدیرعامل شرکت پتروشیمی بندرامام، شعبه بانک ملت در این مجتمع گشایش یافت.

همچنین در ادامه سفر مدیرعامل بانک ملت به استان خوزستان، باجه این بانک در شرکت پتروشیمی اروند به صورت رسمی کار ارائه خدمات بانکی را آغاز کرد.
دولت آبادی در مراسم گشایش این باجه، با قدردانی از مدیران شرکت‌های پتروشیمی به دلیل اعتماد به بانک ملت و برگزیدن این بانک به عنوان بانک عامل فعالیت‌های مالی خود، اظهار امیدواری کرد که سطح تعاملات دو جانبه و کیفیت خدمات قابل ارائه به این شرکت‌ها روز به روز افزایش یابد. امیدوارم براتون خبر آغاز به کار یک شعبه و باجه بانک ملت در شرکت های پتروشیمی براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۶ ۰۷:۵۴:۰۹