آغاز روند تخلیه بیمارستان شفا در غزه/ اوضاع فاجعه‌بار است
آغاز روند تخلیه بیمارستان شفا در غزه/ اوضاع فاجعه‌بار است

آغاز روند تخلیه بیمارستان شفا در غزه/ اوضاع فاجعه‌بار است به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز جهان , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از الجزیره، مدیرکل وزارت بهداشت نوار غزه از آغاز روند تخلیه بیمارستان شفا خبر داد و اعلام کرد که اوضاع داخل این بیمارستان و خارج آن فاجعه‌بار است. […]

آغاز روند تخلیه بیمارستان شفا در غزه/ اوضاع فاجعه‌بار است

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز جهان , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از الجزیره، مدیرکل وزارت بهداشت نوار غزه از آغاز روند تخلیه بیمارستان شفا خبر داد و اعلام کرد که اوضاع داخل این بیمارستان و خارج آن فاجعه‌بار است.
دکتر «منیر البرش» همچنین گفت: اشغالگران خواستار تخلیه مجروحان از مجتمع درمانی شفا شدند. ۵ پزشک همچنان در مجتمع هستند تا بر روند هماهنگی خروج مجروحان نظارت کنند. ۱۲۰ مجروح از ۶۵۰ مجروح هم همچنان در داخل بیمارستان شفا هستند.
وی ادامه داد: ما اکنون به سمت جنوب نوار غزه می‌رویم و صحنه‌ها تلخ است. نوزادان نارس هنوز در بیمارستان هستند و ما در مورد آنها با صلیب سرخ در تماس هستیم. سربازان اشغالگر در داخل بیمارستان قدم می‌زدند و تک تیراندازان آنها در همه جا مستقر بودند.
منیر البرش تصریح کرد: ما الان دو کیلومتر پیاده روی کرده ایم و منطقه کاملاً ویران شده است. صدای مجروحان را می‌شنویم و نمی‌توانیم به آنها کمک کنیم و مردم دارند می‌میرند. امیدوارم براتون خبر آغاز روند تخلیه بیمارستان شفا در غزه/ اوضاع فاجعه‌بار است براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۱۱-۱۸ ۰۹:۱۳:۰۰