آغاز نام نویسی دریافت زمین برای خانواده‌های دارای ۴ فرزند
آغاز نام نویسی دریافت زمین برای خانواده‌های دارای ۴ فرزند

آغاز نام نویسی دریافت زمین برای خانواده‌های دارای ۴ فرزند به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز اقتصاد , به گزارش خبرگزاری روز ایران، متقاضیان دارای ۴ فرزند، برای نام نویسی به سامانه جامع طرح‌های حمایتی مسکن به نشانی saman.mrud.ir مراجعه کنند. بر اساس بند «ح» تبصره ۱۱ قانون بودجه سال ۱۴۰۲، به منظور […]

آغاز نام نویسی دریافت زمین برای خانواده‌های دارای ۴ فرزند

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز اقتصاد , به گزارش خبرگزاری روز ایران، متقاضیان دارای ۴ فرزند، برای نام نویسی به سامانه جامع طرح‌های حمایتی مسکن به نشانی saman.mrud.ir مراجعه کنند.
بر اساس بند «ح» تبصره ۱۱ قانون بودجه سال ۱۴۰۲، به منظور حمایت از خانواده و تحقق جوانی جمعیت، وزارت راه و شهرسازی مکلف است در سال ۱۴۰۲ یک قطعه زمین یا واحد مسکونی به صورت رایگان در قالب شرایط مندرج در قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت به خانواده‌های دارای چهار فرزند و بیشتر زیر بیست سال اختصاص دهد.
وزارت راه و شهر سازی مکلف است هر سه ماه یک بار گزارش عملکرد این بند را به کمیسیون‌های عمران، اجتماعی و فرهنگی مجلس شورای اسلامی ارائه نماید.
در اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، تاکنون ۱۵ هزار خانوار مشمول این قانون، زمین رایگان دریافت کردند. این خانوارها بعد از ۲۴ آبان ۱۴۰۰ صاحب فرزند سوم یا بیشتر شده اند. امیدوارم براتون خبر آغاز نام نویسی دریافت زمین برای خانواده‌های دارای ۴ فرزند براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۷ ۱۱:۳۳:۰۶