آغاز «چخفته»/ دیالوگ‌های ماندگار اکبر زنجانپور شنیده شد
آغاز «چخفته»/ دیالوگ‌های ماندگار اکبر زنجانپور شنیده شد

آغاز «چخفته»/ دیالوگ‌های ماندگار اکبر زنجانپور شنیده شد به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز بازیگران , به گزارش خبرگزاری روز ایران، نمایش «چخفته» دور دوم اجراهای خود را با حضور اکبر زنجانپور، هنرمند سینما، تئاتر و تلویزیون در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر آغاز کرد. گروه نمایش «چخفته» در پایان این اجرا ضمن […]

آغاز «چخفته»/ دیالوگ‌های ماندگار اکبر زنجانپور شنیده شد

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز بازیگران , به گزارش خبرگزاری روز ایران، نمایش «چخفته» دور دوم اجراهای خود را با حضور اکبر زنجانپور، هنرمند سینما، تئاتر و تلویزیون در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر آغاز کرد.
گروه نمایش «چخفته» در پایان این اجرا ضمن پخش صدای تعدادی از دیالوگ‌های اکبر زنجانپور در نقش‌های ماندگار و متفاوتی که تاکنون در ذهن مخاطبان به یادگار گذاشته است، از سال‌ها تلاش این هنرمند پیشگام در عرصه‌های مختلف بازیگری و کارگردانی سینما، تئاتر و تلویزیون تقدیر کردند.
همچنین اکبر زنجانپور پس از تماشای این نمایش با اشاره به فعالیت بازیگران روی صحنه تئاتر گفت: همه ما بازیگران که روی صحنه می‌رویم، می‌دانیم که قرار است چوب به دست دیگران بدهیم.
این هنرمند ضمن ابراز خشنودی از تماشای این اثر نمایشی از کارگردان، بازیگران و عوامل اجرایی «چخفته» تشکر کرد.
«چخفته» به نویسندگی فرزانه محمدحسین و تهیه‌کنندگی رضا ناجی‌پور با طراحی و کارگردانی اشکان پیر دل زنده نمایشی است برگرفته از نمایشنامه‌ها و داستان‌های کوتاه آنتوان چخوف با نگاهی کاملاً مستقل.
در خلاصه داستان این نمایش آمده است: «میگن موقع مرگ همه خاطرات داشته و نداشتت مث یه خواب چند ثانیه‌ای میاد جلوی چشمات.»
رومینا فرمانی، فرزانه محمدحسین، یگانه منصوری، سارا زارعی، امیرحسین فروتن، سارا عزیزی، کیارش زرین، سیاوش کریما، محمدعلی الحمد و محمدعلی براتی بازیگران این نمایش هستند.
این نمایش از ۲۳ تیر ماه به مدت محدود ساعت ۲۰:۱۵ در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر روی صحنه رفته است. امیدوارم براتون خبر آغاز «چخفته»/ دیالوگ‌های ماندگار اکبر زنجانپور شنیده شد براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۶ ۰۹:۱۷:۲۳