آلمان احتمال مذاکره با «ولادیمیر پوتین» درباره اوکراین را رد کرد
آلمان احتمال مذاکره با «ولادیمیر پوتین» درباره اوکراین را رد کرد

آلمان احتمال مذاکره با «ولادیمیر پوتین» درباره اوکراین را رد کرد به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز جهان , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از خبرگزری رویترز، آنالنا بائربوک، وزیر امور خارجه آلمان احتمال انجام مذاکرات با ولادیمیر پوتین رییس جمهور روسیه را رد کرد. وزیر امور خارجه آلمان در مصاحبه […]

آلمان احتمال مذاکره با «ولادیمیر پوتین» درباره اوکراین را رد کرد

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز جهان , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از خبرگزری رویترز، آنالنا بائربوک، وزیر امور خارجه آلمان احتمال انجام مذاکرات با ولادیمیر پوتین رییس جمهور روسیه را رد کرد.
وزیر امور خارجه آلمان در مصاحبه ای با روزنامه آلمانی بیلد در این باره گفت: ای کاش می توانستیم به توافق برسیم. اما در حال حاضر، این موضوع در مورد آنچه ما می خواهیم نیست، بلکه این واقعیت است که ما باید با حقیقت روبرو شویم… این یک جنگ تجاوزکارانه ظالمانه روسیه است.
بر اساس اعلام این رسانه، وقتی از آنالنا بائربوک پرسیده شد که آیا سقوط پوتین را در آینده نزدیک پیش‌بینی می‌ کند، وی پاسخ داد که چنین اطلاعاتی ندارد و نمی‌ داند جنگ تا کی ادامه خواهد داشت.
این مقام آلمانی ادعا کرد که صلح زمانی برقرار می‌ شود که سربازان روس خاک اوکراین را ترک کنند!
آنالنا بائربوک اضافه کرد که دولت آلمان و همچنین جامعه بین‌ الملل بی‌ وقفه به تلاش دیپلماتیک ادامه خواهند داد تا روسیه را به توقف عملیات نظامی ویژه سوق دهند! امیدوارم براتون خبر آلمان احتمال مذاکره با «ولادیمیر پوتین» درباره اوکراین را رد کرد براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۶ ۱۶:۱۱:۰۲