آمادگی بالایی برای مقابله با تهدیدات دشمنان داریم
آمادگی بالایی برای مقابله با تهدیدات دشمنان داریم

آمادگی بالایی برای مقابله با تهدیدات دشمنان داریم به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز سیاسی , به گزارش اخبار روز ایران، امیر سرتیپ حمید واحدی ظهر امروز دوشنبه در حاشیه بازدید سرلشکر محمد باقری از نمایشگاه توانمندی‌های پایگاه شهید فکوری تبریز در جمع خبرنگاران گفت: نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در ساخت […]

آمادگی بالایی برای مقابله با تهدیدات دشمنان داریم

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز سیاسی , به گزارش اخبار روز ایران، امیر سرتیپ حمید واحدی ظهر امروز دوشنبه در حاشیه بازدید سرلشکر محمد باقری از نمایشگاه توانمندی‌های پایگاه شهید فکوری تبریز در جمع خبرنگاران گفت: نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در ساخت تجهیرات به خودکفایی رسیده است.
وی با بیان اینکه آمادگی این نیروی الهی در سطح بالایی قرار دارد، ادامه داد: فرزندان ارتش در مجموعه سهند پایگاه هوایی تبریز دارای تخصص و توانمندی‌های فنی بسیار بالایی هستند که توانسته اند قطعات نیروگاهی را با دانش تخصصی خود ارتقا دهند.
واحدی با تاکید بر اینکه با افتخار دو دوره چهار ساله را در تبریز و این پایگاه مهم خدمت کرده ام، گفت: به توانایی‌های دلیرمردان نیروی هوایی ارتش اعتقاد راسخ دارم.
وی به اقدامات اورهال در پایگاه شهید فکوری اشاره کرد و گفت: وطن پرستی آذربایجانی‌ها زبانزد خاص و عام است و کارکنان نیروی هوایی ارتش در آذربایجان شرقی سربازان واقعی انقلاب هستند. امیدوارم براتون خبر آمادگی بالایی برای مقابله با تهدیدات دشمنان داریم براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۷ ۱۱:۰۰:۳۲