آنالیز ایتالیا در اردوی تیم والیبال جوانان ایران
آنالیز ایتالیا در اردوی تیم والیبال جوانان ایران

آنالیز ایتالیا در اردوی تیم والیبال جوانان ایران به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز ورزشی , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از فدراسیون والیبال، ساعت ۲۰:۳۰ امشب (یکشنبه ۲۵ تیر)، شهر منامه بحرین میزبان فینال مسابقات قهرمانی جوانان جهان است که بین دو تیم ایران و ایتالیا برگزار می‌شود. تیم والیبال […]

آنالیز ایتالیا در اردوی تیم والیبال جوانان ایران

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز ورزشی , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از فدراسیون والیبال، ساعت ۲۰:۳۰ امشب (یکشنبه ۲۵ تیر)، شهر منامه بحرین میزبان فینال مسابقات قهرمانی جوانان جهان است که بین دو تیم ایران و ایتالیا برگزار می‌شود.
تیم والیبال جوانان ایران در مرحله نیمه‌نهایی با پیروزی مقابل آرژانتین فینالیست شد و ایتالیا نیز با شکست بلغارستان به عنوان دیگر تیم فینالیست رقابت‌های قهرمانی مردان زیر ۲۱ سال جهان معرفی شد.
اعضای کادر فنی، شب گذشته بعد از قطعی شدن حضور ایران در بازی فینال و مشخص شدن حریف در این دیدار، فیلم‌های بازی ایتالیا را بررسی و تحلیل فنی کردند و امروز توصیه‌های لازم را به بازیکنان داشتند.
بازیکنان ایران صبح امروز (یکشنبه ۲۵ تیر) در اولین جلسه آنالیز حاضر شدند و با تماشای فیلم بازی‌های ایتالیا، تکنیک‌ها و تاکتیک‌هایی را که بازیکنان این تیم در طول بازی‌ها به کار می‌گیرند، بررسی کردند.
غلامرضا مومنی‌مقدم سرمربی تیم ایران در کنار صحبت‌های فنی، بحث‌های انگیزشی هم برای بازیکنان داشت و به آنها گفت: «برای رسیدن به این مرحله همه تلاش خود را انجام داده‌اید و امشب باید کار ناتمام را با گرفتن جام قهرمانی تمام کنید.»
بازیکنان تیم جوانان ایران نیز هم قسم شدند که تمام توانشان را برای پیروزی مقابل ایتالیا بگذارند با دست پر منامه را ترک کنند.
تیم ایران بعد از ظهر امروز یک جلسه آنالیز دیگر هم دارد و بعد از انجام تمرینات کششی راهی سالن والیبال ورزشگاه بن‌راشد می‌شود تا برای هشتمین و آخرین مسابقه خود حاضر شوند. ملی‌پوشان جوان ایران در هفت دیدار قبلی به پیروزی دست یافتند. امیدوارم براتون خبر آنالیز ایتالیا در اردوی تیم والیبال جوانان ایران براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۶ ۰۹:۴۹:۲۵