ادعای رسانه عراقی: پیشنهاد ۵۰۰ هزار دلاری پرسپولیس به ایمن حسین
ادعای رسانه عراقی: پیشنهاد ۵۰۰ هزار دلاری پرسپولیس به ایمن حسین

ادعای رسانه عراقی: پیشنهاد ۵۰۰ هزار دلاری پرسپولیس به ایمن حسین به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز ورزشی , به گزارش اخبار روز ایران، در حالی که گفته می‌شود ایمن حسین مهاجم فصل گذشته تیم الجزیره امارات و تیم ملی عراق مذاکراتی با پرسپولیس داشته، هنوز به صورت رسمی این خبر از سوی […]

ادعای رسانه عراقی: پیشنهاد ۵۰۰ هزار دلاری پرسپولیس به ایمن حسین

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز ورزشی , به گزارش اخبار روز ایران، در حالی که گفته می‌شود ایمن حسین مهاجم فصل گذشته تیم الجزیره امارات و تیم ملی عراق مذاکراتی با پرسپولیس داشته، هنوز به صورت رسمی این خبر از سوی پرسپولیس تایید نشده است.
با این حال یک منبع نزدیک به ایمن حسین با تایید دریافت پیشنهاد از پرسپولیس، به خبرگزاری «المعلومه» گفت: این مهاجم با توجه به دریافت سایر پیشنهادات از خلیج فارس از قطر و امارات، چند روز زمان خواست تا درباره پیشنهاد ایران فکر کند.
وی افزود: باشگاه پرسپولیس، دارنده ۱۵ عنوان قهرمانی لیگ ایران، علاوه بر امتیازات و مشوق‌های دیگر، قراردادی بیش از نیم میلیون دلار برای یک فصل پیشنهاد داده است.
به گفته این منبع خبری، ایمن حسین از پرسپولیس زمان خواسته است تا در چند روز آینده پاسخ نهایی را بدهد. حضور پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا از جمله مسائلی است که باعث ترغیب این بازیکن در پرسپولیس شده است.
به گزارش اخبار روز ایران، انتشار گسترده خبر پیشنهاد پرسپولیس به ایمن حسین این شائبه را هم ایجاد کرده است که مهاجم عراقی در حال بازارگرمی است و قصد دارد مبلغ قرارداد خود را با باشگاه‌های دیگر بالاتر ببرد. امیدوارم براتون خبر ادعای رسانه عراقی: پیشنهاد ۵۰۰ هزار دلاری پرسپولیس به ایمن حسین براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۶ ۰۸:۰۷:۲۱