ادعای مقامات صهیونیست از تعویق ۲۴ ساعته تبادل اسرا با حماس
ادعای مقامات صهیونیست از تعویق ۲۴ ساعته تبادل اسرا با حماس

ادعای مقامات صهیونیست از تعویق ۲۴ ساعته تبادل اسرا با حماس به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز جهان , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از القدس العربی، خبرگزاری رویترز به نقل از دفتر نخست وزیری رژیم صهیونیستی اعلام کرد: آزادی اسرا تا قبل از جمعه انجام نخواهد شد. در همین ارتباط، […]

ادعای مقامات صهیونیست از تعویق ۲۴ ساعته تبادل اسرا با حماس

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز جهان , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از القدس العربی، خبرگزاری رویترز به نقل از دفتر نخست وزیری رژیم صهیونیستی اعلام کرد: آزادی اسرا تا قبل از جمعه انجام نخواهد شد.
در همین ارتباط، وبگاه آمریکایی «آکسیوس» نیز با اعلام این مطلب خبر داد که «تساحی هانقبی» مشاور امنیت داخلی رژیم صهیونیستی نیز اعلام کرد که توافق آزادی اسرا قبل از روز جمعه انجام نمی‌شود.
مشاور امنیت داخلی رژیم صهیونیستی بامداد پنجشنبه از به تعویق افتادن اجرای توافق با حماس به مدت ۲۴ ساعت خبر داد. هانقبی در این‌باره گفت: «مذاکرات برای آزادی اسیران ما در حال پیشرفت است و همیشه ادامه دارد. شروع آزاد شدن اسرا طبق توافق اولیه بین طرفین، و نه قبل از جمعه آغاز خواهد شد». امیدوارم براتون خبر ادعای مقامات صهیونیست از تعویق ۲۴ ساعته تبادل اسرا با حماس براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۱۱-۲۳ ۰۱:۳۳:۳۳