از تحریم‌ها عبور کرده‌ایم/ دشمن ایمان و امید ما را هدف گرفته است
از تحریم‌ها عبور کرده‌ایم/ دشمن ایمان و امید ما را هدف گرفته است

از تحریم‌ها عبور کرده‌ایم/ دشمن ایمان و امید ما را هدف گرفته است به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز سیاسی , به گزارش خبرگزاری روز ایران، سرلشکر سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران در آیین افتتاحیه ۲۸ امین دوره طرح ولایت دانشجویی اظهار داشت: دانشگاه منشا ساخت تفکر و اندیشه است، دانشجو مظهر فکر […]

از تحریم‌ها عبور کرده‌ایم/ دشمن ایمان و امید ما را هدف گرفته است

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز سیاسی , به گزارش خبرگزاری روز ایران، سرلشکر سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران در آیین افتتاحیه ۲۸ امین دوره طرح ولایت دانشجویی اظهار داشت: دانشگاه منشا ساخت تفکر و اندیشه است، دانشجو مظهر فکر تعالی و برتر، دانشجو معیار تشخیص سیاسی و دانشجو مظهر اقتدار کشور است.
سرلشکر سلامی افزود: رهبر انقلاب اسلامی در دیدارهای خصوصی که با ایشان داریم همواره آشکارا بر بسیج دانشجویی اشاره و تاکید دارند.
وی تاکید کرد: دانشگاه منشا ساخت اندیشه و تفکر جامعه است.
وی ادامه داد: ما، چون با دشمن بزرگ رو در رو بودیم پیشرفت کردیم. دشمن یک حسن دارد وقتی عمل می‌کند میدان‌های ناشناخته را شناخته می‌کند.
سرلشکر سلامی افزود: ما فرمول‌های شکست تحریم را شناسایی کردیم و تحریم را از کارآمدی انداخته‌ایم و این فقط در میدان حل می‌شد، فقط در میدان.
فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: اگر دشمن ما را تحریم نمی‌کرد به سمت شکفتن استعدادهای درونی جامعه نمی‌رفتیم.
سرلشکر سلامی گفت: اتفاقاً امروز دشمن است که از کارکرد قدرت ما نگران است، باید هم نگران شود، در جغرافیای سیاسی هم دشمن ناتوان شده است.
وی با بیان اینکه سال گذشته به طرز معجزه آسایی همه راهبردهای دشمن شکست خورد، گفت: امروز آمریکا قابلیت انطباق خود را به منطقه از دست داد، منطقه به دلیل فشارهای سنگین از اولویت آمریکا خارج شده است.
سردار سلامی افزود: تاثیر آنچه در دفاع مقدس اتفاق افتاد، برای ۸ سال نبود بلکه اگر شکست می‌خوردیم برای همیشه از جغرافیای سیاسی جهان حذف می‌شدیم.
فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: حضور در جاهای دیگر را به ما نسبت می‌دهند و این ناشی از قدرت و تاثیر ماست.
فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: ما بسیار قدرتمندیم، قدرت اصلی ما ایمان ما و رهبر ماست.
وی افزود: شما جوانان با همت بلند این کشور را قوی و پیروزمند می‌کنید. ما بارها دشمن را زمین زده‌ایم و باز هم این کار را خواهیم کرد، در دانشگاه از انقلاب و نظام و ولایت دفاعی منطقی کنید. انشالله دوستان بسیج دانشجویی زمینه برگزاری اردوهای جهادی و علمی بیشتر را فراهم کنند.
سرلشکر سلامی در پایان عنوان کرد: تسخیر قلب‌ها و ذهن‌ها هدف اصلی است، در این زمینه با روشنگری صبر و بصیرت پیش خواهیم رفت. امیدوارم براتون خبر از تحریم‌ها عبور کرده‌ایم/ دشمن ایمان و امید ما را هدف گرفته است براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۴ ۱۶:۴۳:۱۹