افزایش شمار شهدای حمله صهیونیست‌ها به مدرسه الفلاح به ۱۴۰ نفر
افزایش شمار شهدای حمله صهیونیست‌ها به مدرسه الفلاح به ۱۴۰ نفر

افزایش شمار شهدای حمله صهیونیست‌ها به مدرسه الفلاح به ۱۴۰ نفر به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز جهان , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از پایگاه خبری صدی البلد، شمار شهدای حمله رژیم صهیونیستی به مدرسه الفلاح در محله زیتون و همچنین مدارس مجاور آن در نوار غزه که آوارگان فلسطینی […]

افزایش شمار شهدای حمله صهیونیست‌ها به مدرسه الفلاح به ۱۴۰ نفر

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز جهان , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از پایگاه خبری صدی البلد، شمار شهدای حمله رژیم صهیونیستی به مدرسه الفلاح در محله زیتون و همچنین مدارس مجاور آن در نوار غزه که آوارگان فلسطینی را در دل خود جای داده بودند، به ۱۴۰ نفر رسید.
به گفته منابع، بمباران این منطقه واقع در جنوب شرقی نوار غزه همچنان ادامه دارد و آمبولانس‌ها اجازه ورود به منطقه را ندارند و اشغالگران همچنان به جنایات خود علیه مردم فلسطین در مدرسه فلاح ادامه می‌دهند.
همچنین به نوشته این پایگاه، در پی بمباران وحشیانه رژیم صهیونیستی در منطقه الشرابحه در نزدیکی یک فروشگاه، ده‌ها تن شهید شده‌اند.
به‌دنبال عملیات بزرگ مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) موسوم به «طوفان الاقصی» علیه رژیم صهیونیستی در هفتم اکتبر (۱۵ روز ایران)، اشغالگران در اقدامی تلافی‌جویانه و وحشیانه، حملات گسترده و بی‌وقفه‌ای را علیه نوار غزه انجام داده‌اند به طوری که در پی این حملات، تاکنون حدود ۱۱ هزار و ۵۰۰ فلسطینی شهید شده‌اند که از این تعداد بیش از ۵ هزار نفر کودک هستند. امیدوارم براتون خبر افزایش شمار شهدای حمله صهیونیست‌ها به مدرسه الفلاح به ۱۴۰ نفر براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۱۱-۱۷ ۱۸:۲۸:۱۴