المیادین: کشتی اسراییلی توسط انصارالله توقیف شد
المیادین: کشتی اسراییلی توسط انصارالله توقیف شد

المیادین: کشتی اسراییلی توسط انصارالله توقیف شد به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز جهان , به گزارش خبرگزاری روز ایران، منابع موثق المیادین اعلام کردند: نیروهای دریایی یمن موفق شدند یک کشتی اسراییلی را در دریای سرخ توقیف کنند. بر اساس گزارش این رسانه، ۵۲ نفر در کشتی اسراییلی بازداشت شده اند. خدمه […]

المیادین: کشتی اسراییلی توسط انصارالله توقیف شد

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز جهان , به گزارش خبرگزاری روز ایران، منابع موثق المیادین اعلام کردند: نیروهای دریایی یمن موفق شدند یک کشتی اسراییلی را در دریای سرخ توقیف کنند.
بر اساس گزارش این رسانه، ۵۲ نفر در کشتی اسراییلی بازداشت شده اند. خدمه کشتی و سرنشینان آن در حال حاضر تحت بررسی قرار گرفته اند.
به گزارش العربیه، این کشتی اسراییلی «گلکسی لیدر» نام دارد.
همچنین رسانه ها اعلام کردند که یحیی سریع سخنگوی نیروهای مسلح یمن نیز طی ساعات آینده بیانیه‌ ای را در این ارتباط صادر خواهد کرد.
کانال ۱۳ رژیم صهیونیستی نیز در این خصوص اعلام کرد: تل آویو درباره تسلط حوثی ها بر کشتی باری اسراییلی در دریای سرخ تحقیق خواهد کرد.
رسانه های رژیم صهیونیستی اعلام کردند که مالکیت این کشتی که انصارالله بر آن مسلط شده است متعلق به رامی اونجر تاجر اسراییلی است. امیدوارم براتون خبر المیادین: کشتی اسراییلی توسط انصارالله توقیف شد براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۱۱-۱۹ ۱۳:۴۱:۰۹