امروز ۱۰۰ راهپیمایی در حمایت از غزه در انگلیس برگزار می‌شود
امروز ۱۰۰ راهپیمایی در حمایت از غزه در انگلیس برگزار می‌شود

امروز ۱۰۰ راهپیمایی در حمایت از غزه در انگلیس برگزار می‌شود به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز جهان , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از الجزیره، ائتلاف «جنگ را متوقف کنید» در انگلیس اعلام کرد که برای برگزاری جنبش ملی همبستگی با مردم غزه در امروز شنبه برنامه‌ریزی می‌کند. بر اساس […]

امروز ۱۰۰ راهپیمایی در حمایت از غزه در انگلیس برگزار می‌شود

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز جهان , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از الجزیره، ائتلاف «جنگ را متوقف کنید» در انگلیس اعلام کرد که برای برگزاری جنبش ملی همبستگی با مردم غزه در امروز شنبه برنامه‌ریزی می‌کند.
بر اساس این برنامه‌ریزی، بیش از ۱۰۰ راهپیمایی در سراسر انگلیس برای حمایت از مردم مظلوم نوار غزه و محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی برگزار خواهد شد.
قرار است که ۱۰ مورد از این راهپیمایی‌ها در لندن پایتخت انگلیس برگزار شود.
در خبری دیگر، سه کشور اندونزی، مالزی و برونئی خواستار آتش بس فوری بشردوستانه و همچنین آتش بس دائمی در نوار غزه شدند.
این سه کشور در بیانیه‌ای مشترک تأکید کردند که راه حل عادلانه و پایدار برای مناقشه فلسطین و اسرائیل تنها از طریق راه‌های مسالمت آمیز امکان پذیر است.
سه کشور مذکور اعلام کردند که این بیانیه را برای ارائه تصویری بهتر و منصفانه از گفتگوها در مورد وضعیت غزه در اجلاس سران همکاری اقتصادی آسیا و اقیانوسیه (APEC) که در سانفرانسیسکو، ایالات متحده برگزار شد، صادر کردند. امیدوارم براتون خبر امروز ۱۰۰ راهپیمایی در حمایت از غزه در انگلیس برگزار می‌شود براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۱۱-۱۸ ۰۸:۱۲:۰۰