امنیت روانی مردم نباید از طریق فضای مجازی آسیب ببیند
امنیت روانی مردم نباید از طریق فضای مجازی آسیب ببیند

حجت الاسلام علی توکلی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر کرمان در مصلای امام علی (ع) افزود: امنیت فقط اجتماعی و جسمی نیست؛ اقتصاد و فرهنگ خوب نیز در سایه امنیت محقق می‌شود و نشاط، بالندگی و رشد جامعه به امنیت روانی مردم وابسته است. امام جمعه موقت کرمان عنوان کرد: نباید هر روز […]

حجت الاسلام علی توکلی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر کرمان در مصلای امام علی (ع) افزود: امنیت فقط اجتماعی و جسمی نیست؛ اقتصاد و فرهنگ خوب نیز در سایه امنیت محقق می‌شود و نشاط، بالندگی و رشد جامعه به امنیت روانی مردم وابسته است.

امام جمعه موقت کرمان عنوان کرد: نباید هر روز در فضای مجازی دروغی منتشر و القای ناامیدی به مردم شود، مردم نباید آینده را تیره و تار ببینند و این فعالیت‌ها از مصادیق ناامن کردن روح و روان مردم است.

حجت الاسلام توکلی با اشاره به سالروز تأسیس شورای نگهبان گفت: یکی از اهداف دشمن زیر سوال بردن این شوراست لذا باید مراقب بود.

امام جمعه موقت کرمان همچنین با اشاره به روز خانواده گفت: اگر می‌خواهید تمدن اسلامی را نابود کنید خانواده را از بین ببرید؛ مقام مادر را کوچک بشمارید زیرا اگر ارزش و جایگاه مادر سست شود، هیچ چیز از خانواده نمی‌ماند.

وی با اشاره به پشتوانه قوی انقلاب گفت: انقلاب گردنه‌های خطرناک و بحران‌ها را با هدایت رهبر معظم انقلاب پشت سر گذاشته و ایشان این کشتی پرتلاطم را از گرداب امواج گذر داده اند.