انفجار در یک جشنواره مردمی در تایوان/ ۲۸ تَن زخمی شدند
انفجار در یک جشنواره مردمی در تایوان/ ۲۸ تَن زخمی شدند

انفجار در یک جشنواره مردمی در تایوان/ ۲۸ تَن زخمی شدند به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز جهان , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از تایوان نیوز، یک ژنراتور در در یک جشنواره مردمی در جنوب غربی جزیره تایوان منفجر شد. بر اساس اعلام این رسانه، نزدیک به ۲۰ هزار نفر […]

انفجار در یک جشنواره مردمی در تایوان/ ۲۸ تَن زخمی شدند

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز جهان , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از تایوان نیوز، یک ژنراتور در در یک جشنواره مردمی در جنوب غربی جزیره تایوان منفجر شد.
بر اساس اعلام این رسانه، نزدیک به ۲۰ هزار نفر برای جشن کنار خیابان جمع شده بودند که انفجار در تقاطع «داتونگ» و «جینشان» رخ داد.
تعداد زیادی از این افراد با جراحاتی از قبیل سوختگی، بریدگی و پارگی بخش‌هایی از پا مواجه شدند. ۲۸ تَن در این میان مجروح شدند. از این میان، ۱۷ نفر به بیمارستان‌های مجاور فرستاده شدند که جوان‌ترین مصدوم تنها ۲ سال داشت.
جستجو برای یافتن علت وقوع انفجار ادامه دارد؛ اما عده بسیاری اعلام کردند که این انفجار در یکی از ژنراتورهای قابل حمل که با سوخت کار می‌کند، رخ داده است و این موضوع فرضیه انفجار ناشی از بازی با آتش یا نقص در شبکه برق را تقویت می‌کند.
حادثه در شهر «چیایی» ( Chiayi) در جنوب غربی جزیره تایوان رخ داده است.
تا کنون اطلاعات و اخبار بیشتری در این خصوص رسانه‌ای نشده است. امیدوارم براتون خبر انفجار در یک جشنواره مردمی در تایوان/ ۲۸ تَن زخمی شدند براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۶ ۱۵:۵۸:۲۴