انهدام باند زورگیری خشن در تهران/اعتراف به ۱۵۰ فقره زورگیری
انهدام باند زورگیری خشن در تهران/اعتراف به ۱۵۰ فقره زورگیری

انهدام باند زورگیری خشن در تهران/اعتراف به ۱۵۰ فقره زورگیری به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز حوادث , به گزارش خبرگزاری روز ایران، سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی رئیس پلیس آگاهی پایتخت اظهار کرد: با وقوع زورگیری‌های سریالی از شهروندان در غرب تهران، رسیدگی به پرونده در دستور کار تیمی زبده از کارآگاهان […]

انهدام باند زورگیری خشن در تهران/اعتراف به ۱۵۰ فقره زورگیری

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز حوادث , به گزارش خبرگزاری روز ایران، سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی رئیس پلیس آگاهی پایتخت اظهار کرد: با وقوع زورگیری‌های سریالی از شهروندان در غرب تهران، رسیدگی به پرونده در دستور کار تیمی زبده از کارآگاهان پایگاه دوم پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: تحقیقات ابتدایی کارآگاهان نشان می‌داد، ۶ مرد تبعه خارجی پس از شناسایی طعمه‌های خود با قمه و چاقو در یک فرصت مناسب از شهروندان زورگیری کردند که اغلب این اعمال مجرمانه با خشونت همراه بوده است.
رئیس پلیس آگاهی پایتخت گفت: کارآگاهان در مرحله اول با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم و اقدامات اطلاعاتی، هویت متهمان را شناسایی کردند و در ادامه با روش‌های علمی موفق به ردیابی مخفیگاه آنها شدند. در ادامه کارآگاهان پس از دریافت این اطلاعات مهم با هماهنگی‌های لازم با مرجع قضائی راهی مخفیگاه متهمان در جنوب تهران شدند و آنها را در یک عملیات منسجم دستگیر کردند.
وی با اشاره به اینکه چندین قبضه سلاح سرد از مخفیگاه موردنظر کشف شده است، گفت: متهمان پس از انتقال به پایگاه دوم پلیس آگاهی هدف تحقیقات قرار گرفتند و به جرم خود مبنی بر ۱۵۰ فقره زورگیری از شهروندان اعتراف کردند. سرهنگ گودرزی با بیان اینکه خط قرمز پلیس امنیت شهروندان است، خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی متهمان برای کشف جرایم احتمالی و شناسایی سایر شکات در اختیار کارآگاهان پایگاه دوم پلیس آگاهی قرار گرفتند. امیدوارم براتون خبر انهدام باند زورگیری خشن در تهران/اعتراف به ۱۵۰ فقره زورگیری براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۲ ۱۲:۳۵:۰۷