انهدام ۱۰ جنگ‌افزار صهیونیست‌ها به دست رزمندگان گردان‌های قدس
انهدام ۱۰ جنگ‌افزار صهیونیست‌ها به دست رزمندگان گردان‌های قدس

انهدام ۱۰ جنگ‌افزار صهیونیست‌ها به دست رزمندگان گردان‌های قدس به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز جهان , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از المیادین، گردان‌های قدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین اعلام کرد که در درگیری‌های صبح امروز در دو منطقه الصبره و تل الهوی در جنوب غربی غزه هفت […]

انهدام ۱۰ جنگ‌افزار صهیونیست‌ها به دست رزمندگان گردان‌های قدس

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز جهان , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از المیادین، گردان‌های قدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین اعلام کرد که در درگیری‌های صبح امروز در دو منطقه الصبره و تل الهوی در جنوب غربی غزه هفت خودرو نظامی و نفربر ارتش رژیم صهیونیستی را منهدم کرده است.
رزمندگان گردان‌های قدس همچنین اعلام کردند در نبردهای جمعه شب با نظامیان اشغالگر در بیت حانون و غرب بیت لاهیا توانستند دو تانک و یک دستگاه بولدوزر نظامی ارتش رژیم صهیونیستی را با راکت‌های تاندوم و آر پی جی منهدم کنند.
در خبری دیگر، مقاومت اسلامی حزب الله لبنان هم اعلام کرد که یک پهپاد ارتش رژیم صهیونیستی از نوع «هرمس ۴۵۰» را با موشک هدایت شونده هدف قرار داد و سرنگون کرد. در بیانیه حزب الله تأکید شد که این پهپاد رزمی با یک فروند موشک زمین به هوا هدف قرار گرفت و در منطقه «اصبع الجلیل» در شمال فلسطین اشغالی سقوط کرد. امیدوارم براتون خبر انهدام ۱۰ جنگ‌افزار صهیونیست‌ها به دست رزمندگان گردان‌های قدس براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۱۱-۱۸ ۰۷:۳۵:۲۶