اوضاع خطرناک ۳ بیمارستان در غزه/ ۲۰ شهید در بمباران النصیرات
اوضاع خطرناک ۳ بیمارستان در غزه/ ۲۰ شهید در بمباران النصیرات

اوضاع خطرناک ۳ بیمارستان در غزه/ ۲۰ شهید در بمباران النصیرات به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز جهان , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از المیادین، منابع خبری اعلام کردند که اینترنت و ارتباطات در غزه همچنان قطع است. این در حالی است که جنگنده‌های رژیم صهیونیستی شرق خان یونس را […]

اوضاع خطرناک ۳ بیمارستان در غزه/ ۲۰ شهید در بمباران النصیرات

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز جهان , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از المیادین، منابع خبری اعلام کردند که اینترنت و ارتباطات در غزه همچنان قطع است.
این در حالی است که جنگنده‌های رژیم صهیونیستی شرق خان یونس را بمباران کردند. همزمان با این بمباران صدای درگیری‌های شدیدی هم در این منطقه شنیده می‌شود.
از سوی دیگر بر اثر بمباران اردوگاه النصیرات بیش از ۲۰ نفر شهید شده اند. در جریان حمله به شرق گذرگاه رفح هم شماری زخمی شدند.
این در حالی است که نظامیان رژیم صهیونیستی در داخل بخشهای بیمارستان شفا پرسه می‌زنند و بمب در داخل آن منفجر کردند. نظامیان صهیونیست مانع از دارو و بانک خون و غذا به بیمارستان شفا می‌شوند. اشغالگران بیمارستان شفا را در محاصر دارند و تانک‌های رژیم صهیونیستی در امتداد خیابان الوحده هستند.
از سوی دیگر درگیری‌هایی در اطراف بیمارستان المعمدانی گزارش شده و اوضاع در آن بسیار دشوار و خطرناک است.
منابع خبری از اوضاع خطرناک صدها مجروح در بیمارستان اندونزیایی به علت نبود درمان و دارو خبر دادند.
همزمان منابع خبری اعلام کردند که بسیاری از خانواده‌ها از سرنوشت فرزندان خود از زمان حمله رژیم صهیونیستی به غزه خبری ندارند.
خبر دیگر اینکه، توپخانه رژیم صهیونیستی منازل شهروندان را در نزدیکی گورستان الفالوجا در شمال غزه گلوله باران کرد.
از سوی دیگر جنگنده‌های رژیم صهیونیستی امروز منزل خالد ابو هلال دبیر کل جنبش احرار فلسطین در محله شیخ رضوان در غزه را بمباران کردند.

برخی منابع اعلام کرده‌اند که ابوهلال به همراه فرزندش و ۶ فلسطینی دیگر در این بمباران شهید شده است. امیدوارم براتون خبر اوضاع خطرناک ۳ بیمارستان در غزه/ ۲۰ شهید در بمباران النصیرات براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۱۱-۱۷ ۰۸:۰۷:۳۴