اولین پیروزی فولاد در نخستین حضور سرمربی اسپانیایی
اولین پیروزی فولاد در نخستین حضور سرمربی اسپانیایی

اولین پیروزی فولاد در نخستین حضور سرمربی اسپانیایی به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز ورزشی , به‌گزارش اخبار روز ایران، هفته هفتم لیگ برتر فوتبال ایران امروز جمعه تنها با برگزاری یک دیدار بین هوادار تهران و فولاد خوزستان در ورزشگاه پاس تهران پیگیری شد. ساسان انصاری (۸۵) تک گل این دیدار را […]

اولین پیروزی فولاد در نخستین حضور سرمربی اسپانیایی

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز ورزشی , به‌گزارش اخبار روز ایران، هفته هفتم لیگ برتر فوتبال ایران امروز جمعه تنها با برگزاری یک دیدار بین هوادار تهران و فولاد خوزستان در ورزشگاه پاس تهران پیگیری شد.
ساسان انصاری (۸۵) تک گل این دیدار را از روی نقطه پنالتی برای فولاد به ثمر رساند تا اولین پیروزی را در نخستین حضور تجربه کند.
این دیدار در حالی برگزار شد که تماشاگران ویژه زیادی همچون حسین فرکی، هادی شکوری، علیرضا فغانی، اشکان دژاگه و دینکا آلین حضور داشتند.
فولادی‌ها برای کسب اولین پیروزی فصل در نخستین حضور خوان ایگناسیو مارتینز به میدان رفتند تا هوادار را در غیاب سرمربی محرومش محمود فکری شکست دهند. اخراج سبحان پسندیده در دقیقه ۷۳ از هوادار کمک کرد تا فشار فولادی‌ها افزایش پیدا کند و این تیم در دقیقه ۸۵ صاحب پنالتی شود. ساسان انصاری نیز توانست آن را تبدیل به گل کند تا نخستین پیروزی فصل جاری فولاد را رقم بزند.
این دیدار قرار بود بدون تماشاگر برگزار شود که در ظاهر هم اینچنین بود اما حضور پرتعداد اطرافیان دو تیم در اواسط نیمه اول باعث بروز درگیری روی صندلی تماشاگران شد.
فولاد با این پیروزی سه امتیازی شد تا بالاخره از انتهای جدول خارج شده و به رتبه چهاردهم صعود کند.
هوادار هم با پنج امتیاز در رتبه دوازدهم جدول باقی ماندند. امیدوارم براتون خبر اولین پیروزی فولاد در نخستین حضور سرمربی اسپانیایی براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۱۰-۰۶ ۱۵:۲۷:۵۹