اکران آنلاین «زالاوا» در آمازون
اکران آنلاین «زالاوا» در آمازون

اکران آنلاین «زالاوا» در آمازون به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز بازیگران , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، فیلم سینمایی «زالاوا» به تهیه‌کنندگی سمیرا و روح‌الله برادری، برنده سه سیمرغ و کاندیدای ۱۰ سیمرغ بلورین در جشنواره فجر سی‌ونهم از ۲۲ تیر ماه در پلتفرم‌های […]

اکران آنلاین «زالاوا» در آمازون

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز بازیگران , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، فیلم سینمایی «زالاوا» به تهیه‌کنندگی سمیرا و روح‌الله برادری، برنده سه سیمرغ و کاندیدای ۱۰ سیمرغ بلورین در جشنواره فجر سی‌ونهم از ۲۲ تیر ماه در پلتفرم‌های داخلی اکران آنلاین شده است.
حق پخش انحصاری «زالاوا» در آمریکا و کانادا توسط کورینث فیلمز (Corinth Films) خریداری شده و شرکت آمازون امتیاز این فیلم را برای نمایش در پلتفرم پرایم ویدیو خریداری کرده است.
حق پخش جهانی فیلم سینمایی «زالاوا» که برنده ۲ جایزه فیپرشی و جایزه بزرگ هفته منتقدین ونیز نیز شده است، توسط کمپانی LevelK دانمارک در فستیوال فیلم ونیز ۲۰۲۱ خریداری شد.
این فیلم علاوه بر بیش از پنجاه حضور جهانی در فستیوال‌هایی معتبر تورنتو، روتردام، کارلووی‌واری، گوتنبرگ، سیتگس؛ سال گذشته در کشورهای سوئد، استونی، فنلاند و نروژ توسط کمپانی اج اینترتینمنت (Eg Entertainment)، هلند، بلژیک و لوکزامبورگ توسط کمپانی رماین این لایت (Remain in Light) و در اندونزی توسط پی تی فالکن (PT.Falkon) اکران شده و در سال جاری در چهارده کشور دیگر اکران خواهد شد.
«زالاوا» تلفیقی از ژانرهای درام دلهره‌آور و رازآمیز است. این فیلم سینمایی با بازی نوید پورفرج، پوریا رحیمی سام و هدی زین‌العابدین، ماجراهای مشکوکی در ارتباط با آمدن جن به روستای زالاوا را به تصویر می‌کشد. امیدوارم براتون خبر اکران آنلاین «زالاوا» در آمازون براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۷ ۱۰:۵۰:۴۵