ایمن‌سازی «تالار هنر» کلید خورد/ اجراها برای دو ماه تعطیل شد
ایمن‌سازی «تالار هنر» کلید خورد/ اجراها برای دو ماه تعطیل شد

ایمن‌سازی «تالار هنر» کلید خورد/ اجراها برای دو ماه تعطیل شد به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز بازیگران , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از روابط عمومی تالار هنر، سال گذشته برنامه ایمن‌سازی تالار هنر که تنها سالن اختصاصی اجرای نمایش‌های کودک و نوجوان اداره کل هنرهای نمایشی است، توسط مدیر […]

ایمن‌سازی «تالار هنر» کلید خورد/ اجراها برای دو ماه تعطیل شد

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز بازیگران , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از روابط عمومی تالار هنر، سال گذشته برنامه ایمن‌سازی تالار هنر که تنها سالن اختصاصی اجرای نمایش‌های کودک و نوجوان اداره کل هنرهای نمایشی است، توسط مدیر وقت اقدام و در سال جاری و با پیگیری محسن امیری مدیر این تالار از تیر ماه ۱۴۰۲ فاز اجرایی آن آغاز شد.
محسن امیری مدیر تالار هنر درباره برنامه ایمن سازی توضیح داد: ابتدا و به غلط جا افتاده بود که قرار است بازسازی صورت بگیرد در حالی که بازسازی در کار نبود. تالار هنر قرار است ایمن سازی شود که به نظر از بازسازی هم مهم‌تر است.
وی تصریح کرد: ما در قبال خانواده‌ها و بچه‌هایی که به تالار می‌آیند مسئول هستیم و با پیگیری شبانه روزی از امروز ایمن سازی تالار هنر شروع شد.
این مدیر هنری درباره مدت زمان برنامه ایمن سازی افزود: طبق برآورد گروه طرح‌های عمرانی وزارت ارشاد این پروسه دو ماه طول خواهد کشید و در این مدت تالار هنر به سیستم اطفاء و اعلام حریق مجهز خواهد شد که مدت‌ها تالار هنر پیگیر آن بود و سرانجام با پیگیری‌های یک ماهه اخیر به انجام رسید.
امیری درباره فعالیت‌های تالار هنر در این مدت گفت: به دلیل در اختیار قرار دادن تمام فضاهای ساختمان تالار به گروه عمرانی، امکان هیچ گونه فعالیت اجرایی نخواهیم داشت ولی از این فرصت استفاده کرده و به رایزنی‌های خود در جهت ارتباط بیشتر و موثر با شرکت‌ها و سازمان‌ها و ادارات خواهیم پرداخت و در این راستا از تمام ظرفیت‌های نیروی انسانی تالار هنر بهره خواهیم برد. امیدوارم براتون خبر ایمن‌سازی «تالار هنر» کلید خورد/ اجراها برای دو ماه تعطیل شد براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۴ ۰۸:۰۱:۴۳