بازسازی ورزشگاه آزادی چند سال طول می‌کشد؟
بازسازی ورزشگاه آزادی چند سال طول می‌کشد؟

بازسازی ورزشگاه آزادی چند سال طول می‌کشد؟ به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز ورزشی , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از وزارت ورزش و جوانان، علی سلاجقه، رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست و معاون رئیس جمهور از مجموعه ورزشی آزادی و وضعیت پروژه تکمیل استادیوم فوتبال بازدید کرد. مهیار عسگریان […]

بازسازی ورزشگاه آزادی چند سال طول می‌کشد؟

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز ورزشی , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از وزارت ورزش و جوانان، علی سلاجقه، رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست و معاون رئیس جمهور از مجموعه ورزشی آزادی و وضعیت پروژه تکمیل استادیوم فوتبال بازدید کرد.
مهیار عسگریان در حاشیه این بازدید، اظهار کرد: اگر ورزشگاه به طور کامل در اختیار ما قرار گیرد و منابع مالی مورد نیاز طبق برنامه تأمین شود این پروژه در بازه ۱۸ تا ۲۰ ماهه به پایان خواهد رسید ولی این همزمانی عملیات بازسازی و برگزاری مسابقات لیگ باعث می‌شود که عملاً سه روز از هفته را برای بازسازی از دست دهیم و طبیعتاً پروژه طولانی‌تر خواهد بود و در زمانی حدود ۳ سال به اتمام خواهد رسید.
وی ضمن قدردانی از رئیس سازمان محیط زیست و معاون رئیس جمهور به دلیل حضور در ورزشگاه آزادی و بازدید از وضعیت پروژه تکمیل استادیوم فوتبال، گفت: این حضور و بازدید به ما انرژی مضاعف داد و نشان می‌دهد که برای سازمان محیط زیست نیز موضوع با اهمیتی است.
مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی ادامه داد: وزارت ورزش و جوانان در راستای مسئولیت اجتماعی خود، نشست‌های خوبی را با سازمان محیط زیست برگزار کرد همانگونه که سلاجقه اشاره کرد، در راستای مسئولیت اجتماعی، وظیفه ماست که در حوزه ورزش فرهنگ به اجرا دربیاوریم.
وی با تاکید بر اینکه در ساخت و نگهداری اماکن ورزشی باید مفاهیم و مباحث زیست محیطی لحاظ شود، خاطر نشان کرد: باید تلاش کنیم که محیط زیست را برای آیندگان سلامت نگاه داریم.
عسگریان در پاسخ به این سوال که مجموعه برای بازی‌های آتی آماده خواهد شد، گفت: با توجه به اینکه وسعت ۴۵ هزار متر مربعی این مجموعه، در تلاش هستیم که ضلع غربی، طبقه همکف را تیرریزی و بتن‌ریزی شود تا برای برگزاری مسابقات کارهای ساختمانی را به تمام برسانیم و برای برگزاری بازی‌ها شرایط بهتر باشد و با توجه به اینکه در حین مسابقات امکان تعطیلی مجموعه وجود ندارد لذا در حین مسابقات ادامه فعالیت‌ها انجام خواهد شد.
وی افزود: در بازسازی استادیوم آزادی، مجموعه را به سه قسمت تقسیم کردیم (ضلع‌های غربی، شرقی و پشت دروازه‌ها) که برای شروع با توجه به اینکه ضلع غربی شرایط خوبی نداشت، عملیات بازسازی را از این ضلع شروع کردیم که نیمکت ذخیره‌ها و فضای رختکن‌ها نیز شامل می‌شود. تلاش می‌کنیم تا شرایط را هر چه زودتر برای برگزاری مسابقات آماده کنیم و قدم بعدی ما بازسازی ضلع شرقی استادیوم و پشت دروازه خواهد بود. امیدوارم براتون خبر بازسازی ورزشگاه آزادی چند سال طول می‌کشد؟ براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۳ ۱۱:۱۴:۳۲