بازگشت قریب الوقوع حسینی به استقلال
بازگشت قریب الوقوع حسینی به استقلال

بازگشت قریب الوقوع حسینی به استقلال به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز ورزشی , به گزارش اخبار روز ایران، عصر روز گذشته سید حسین حسینی دروازه بان و کاپیتان تیم فوتبال استقلال جلسه‌ای با جواد نکونام سرمربی این تیم برگزار کرد. حسینی در پایان فصل گذشته با انتشار پیامی، از استقلال و هوادارانش […]

بازگشت قریب الوقوع حسینی به استقلال

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز ورزشی , به گزارش اخبار روز ایران، عصر روز گذشته سید حسین حسینی دروازه بان و کاپیتان تیم فوتبال استقلال جلسه‌ای با جواد نکونام سرمربی این تیم برگزار کرد.
حسینی در پایان فصل گذشته با انتشار پیامی، از استقلال و هوادارانش خداحافظی کرده بود. در لیست خرید استقلال نام دروازه بانی مثل علیرضا بیرانوند و یک دروازه بان اسپانیایی هم وجود داشت که مذاکره با آنها بی نتیجه ماند.
به همین دلیل استقلال مجدداً سراغ حسینی رفت و مذاکراتی با این دروازه بان داشت تا در صورت مهیا بودن شرایط، فصل آینده هم درون دروازه آبی پوشان قرار بگیرد.
گفته می‌شود حسینی از فردا در تمرین استقلال حاضر خواهد بود تا آماده فصل آینده شود. امیدوارم براتون خبر بازگشت قریب الوقوع حسینی به استقلال براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۶ ۰۹:۰۴:۵۲