بازیکن نفت آبادان به تیم هم استانی پیوست
بازیکن نفت آبادان به تیم هم استانی پیوست

بازیکن نفت آبادان به تیم هم استانی پیوست به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز ورزشی , به گزارش اخبار روز ایران، حسین ساکی که نخستین بار تجربه بازی در رقابت‌های لیگ برتر را در فصل ۹۵-۹۴ همراه با استقلال اهواز به دست آورد و پس از آن طی هفت سال پیاپی برای صنعت […]

بازیکن نفت آبادان به تیم هم استانی پیوست

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز ورزشی , به گزارش اخبار روز ایران، حسین ساکی که نخستین بار تجربه بازی در رقابت‌های لیگ برتر را در فصل ۹۵-۹۴ همراه با استقلال اهواز به دست آورد و پس از آن طی هفت سال پیاپی برای صنعت نفت آبادان به میدان رفت، تصمیم به جدایی از جمع شاگردان عبدالله ویسی گرفت.
این مدافع راست که در سالیان گذشته همواره یکی از روز ایرانه‌های ثابت صنعت نفت بود و در فصل اخیر لیگ برتر هم ۲۱ بار به میدان رفت، با اتمام قراردادش از جمع آبادانی‌ها جدا شد و رسماً به استقلال خوزستان پیوست.
استقلال خوزستان پس از صعود به لیگ برتر خود را برای ورود به فصل جدید آماده می‌کند و در تلاش برای تثبیت حضورش در سطح اول فوتبال ایران است که پورموسوی نیز در همین راستا خریدهای خود را بیشتر از بازیکنانی که اصالتاً برای همین استان هستند، انجام می‌دهد. امیدوارم براتون خبر بازیکن نفت آبادان به تیم هم استانی پیوست براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۷ ۲۳:۳۵:۰۸