باز هم نزول بورس؛ رشد ۷۵۰۰ واحدی جای خود را به ریزش ۵۱۳ واحدی داد
باز هم نزول بورس؛ رشد ۷۵۰۰ واحدی جای خود را به ریزش ۵۱۳ واحدی داد

باز هم نزول بورس؛ رشد ۷۵۰۰ واحدی جای خود را به ریزش ۵۱۳ واحدی داد به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز اقتصاد , به گزارش اخبار روز ایران، در صورتی که شاخص کل بورس در ابتدای معاملات امروز با رشد بیش از ۷۵۰۰ واحدی مواجه شده بود اما در انتهای معاملات با ریزش […]

باز هم نزول بورس؛ رشد ۷۵۰۰ واحدی جای خود را به ریزش ۵۱۳ واحدی داد

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز اقتصاد , به گزارش اخبار روز ایران، در صورتی که شاخص کل بورس در ابتدای معاملات امروز با رشد بیش از ۷۵۰۰ واحدی مواجه شده بود اما در انتهای معاملات با ریزش ۵۱۳ واحدی روبرو شد.
ارزش معاملات خرد عدد ۴,۹۰۴ میلیارد تومان را به ثبت رسانده است که نسبت به میانگین هفتگی، ۲۵ درصد و نسبت به میانگین ماهانه ۳۴ درصد کاهش داشته است.
در یک هفته گذشته برآیند معاملات در بازار سهام، خروج نقدینگی حقیقی به ارزش ۴,۳۲۲ میلیارد تومان را نشان می‌دهد. امروز نیز روند خروج نقدینگی حقیقی برای هشتمین روز متوالی با ثبت رقم ۳۰۶ میلیارد تومان همچنان ادامه دارد. در یک هفته گذشته بر شدت خروج هم نسبت به میانگین ماهانه افزوده شده است.
گروه لاستیک و پلاستیک با ارزش معاملات ۵۹ میلیارد تومان بیشترین ارزش معاملات را نسب به میانگین هفتگی داشته است. پس از آن گروه رایانه با ارزش معاملات ۸۳ میلیارد تومان و گروه کانه‌های فلزی با ارزش معاملات ۱۴۹ میلیارد تومان قرار دارند. امیدوارم براتون خبر باز هم نزول بورس؛ رشد ۷۵۰۰ واحدی جای خود را به ریزش ۵۱۳ واحدی داد براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۵ ۰۹:۴۹:۳۷