به بازدارندگی پایدار و کارآمد رسیده‌ایم/ دشمنان را زیر نظر داریم
به بازدارندگی پایدار و کارآمد رسیده‌ایم/ دشمنان را زیر نظر داریم

به بازدارندگی پایدار و کارآمد رسیده‌ایم/ دشمنان را زیر نظر داریم به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز سیاسی , به گزارش خبرگزاری روز ایران، سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح صبح امروز در حاشیه بازدید از تیپ حضرت امام زمان (عج) شبستر اظهار داشت: امروز توفیق شد در روز دوم سفر […]

به بازدارندگی پایدار و کارآمد رسیده‌ایم/ دشمنان را زیر نظر داریم

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز سیاسی , به گزارش خبرگزاری روز ایران، سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح صبح امروز در حاشیه بازدید از تیپ حضرت امام زمان (عج) شبستر اظهار داشت: امروز توفیق شد در روز دوم سفر به تبریز و آذربایجان شرقی، به تیپ حضرت امام زمان (عج) در شبستر بیاییم که جزو تیپ‌های برتر و موفق نیروی زمینی سپاه از جهت توانمندی زرهی و مکانیزه، تحرک و کارآمدی است.
سردار باقری افزود: امتیازی که ارزیابان ما به این تیپ داده‌اند، عالی بوده و تیپ حضرت امام زمان (عج) شبستر تیپی بسیار موفق و آماده است که تجربیات بسیار بالایی دارد؛ همچنین در کنار این تیپ، واحدهای توپخانه، واحدهای مخابراتی، واحدهای پیاده و همچنین بهداری رزمی و سایر واحدهای قرارگاه عاشورای شمال غرب نیروی زمینی سپاه حضور دارند که شکر خدا، همه آماده دفاع از کشور هستند.
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: خدا را شکر می‌کنیم که نیروی زمینی سپاه روزبه‌روز در حال پیشرفت بوده، در اوج آمادگی به سر می‌برد و در زمینه مأموریت‌های واگذاری در شمال غرب، جنوب شرق و سایر مرزهای کشور، اقدامات برون‌مرزی و… تجربه‌های موفقی دارد؛ همچنین این نیرو از جهت دانش، مهارت و تجهیزات جزو برترین‌های منطقه غرب آسیاست که خداوند را بابت همه این نعمت‌ها شکر می‌کنیم و ان‌شاءالله روزبه‌روز هم شاهد پیشرفت بیشتر دوستان خواهیم بود.
وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا دشمن می‌تواند حتی فکر تجاوز به کشورمان را داشته باشد یا خیر خاطرنشان کرد: چند سال است که دشمن دیگر حرفی از گزینه نظامی نمی‌زند؛ به‌خصوص در جنگ زمینی، جمع‌بندی استکبار جهانی، آمریکای جنایتکار، رژیم صهیونیستی و دیگر دشمنان جمهوری اسلامی این است که نبرد زمینی با جمهوری اسلامی جز شکست و آسیب، اثر و نتیجه‌ای ندارد؛ لذا در این خصوص کاملاً تجدید نظر کرده‌اند.
سرلشکر باقری در پایان عنوان کرد: ما به بازدارندگی پایدار و کارآمدی رسیده‌ایم که دائماً هم آن را رصد و مراقبت می‌کنیم. دشمنان را هم زیر نظر داریم و سعی می‌کنیم هرگونه کاستی را جبران کنیم تا این بازدارندگی، پایداری مداوم داشته باشد. امیدوارم براتون خبر به بازدارندگی پایدار و کارآمد رسیده‌ایم/ دشمنان را زیر نظر داریم براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۸ ۰۷:۴۵:۴۸