تأکیددولت ایران برتوسعه روابط با آذربایجان با استفاده از ظرفیت‌ها
تأکیددولت ایران برتوسعه روابط با آذربایجان با استفاده از ظرفیت‌ها

تأکیددولت ایران برتوسعه روابط با آذربایجان با استفاده از ظرفیت‌ها به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز سیاسی , به گزارش اخبار روز ایران، روز ایرانداد بذرپاش ظهر دوشنبه در نشست کمیسیون مشترک اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و آذربایجان در شهرستان مرزی آستارا از مواضع بسیار خوب رئیس جمهور آذربایجان در دیدار با وزیر […]

تأکیددولت ایران برتوسعه روابط با آذربایجان با استفاده از ظرفیت‌ها

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز سیاسی , به گزارش اخبار روز ایران، روز ایرانداد بذرپاش ظهر دوشنبه در نشست کمیسیون مشترک اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و آذربایجان در شهرستان مرزی آستارا از مواضع بسیار خوب رئیس جمهور آذربایجان در دیدار با وزیر امور خارجه کشورمان در وین قدردانی کرد و آن را نقطه روشنی برای توسعه روابط و سرآغاز روابط جدید بین ۲ کشور عنوان کرد.
بذرپاش به تمایل حضور رئیس جمهور ایران در این جلسه اشاره کرد و افزود: رئیس جمهور بر اجرای پروژه‌های نیمه تمام مانده بین دو کشور و بهره مندی از این پروژه‌ها تاکید داشتند.
وی با اشاره به توافقات بین المللی خوب ما به ویژه با کشور روسیه اظهار کرد: پروژه‌هایی در دستور کار است و طرح‌هایی نیز امروز در این نشست در دستور کار قرار می‌گیرد که از پروژه‌های راهبردی و مهم برای ۲ کشور به شمار می‌روند.
بذرپاش به ظرفیت‌های موجود بین دو کشور اشاره کرد و گفت: با استفاده از این ظرفیت‌ها باید فرصت‌های مناسبی برای توسعه روابط فراهم کرد.
وی به ۸۰۰ کیلومتر مرز مشترک جمهوری اسلامی ایران با جمهوری آذربایجان اشاره و تصریح کرد: دولت ایران بر توسعه روابط و استفاده از ظرفیت‌های بین دو کشور تاکید دارد. امیدوارم براتون خبر تأکیددولت ایران برتوسعه روابط با آذربایجان با استفاده از ظرفیت‌ها براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۷ ۱۲:۴۱:۱۱