تاریخ آغاز پیش فروش بلیت نمایش «جریان» اعلام شد
تاریخ آغاز پیش فروش بلیت نمایش «جریان» اعلام شد

تاریخ آغاز پیش فروش بلیت نمایش «جریان» اعلام شد به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز بازیگران , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاترشهر، مرحله پیش فروش بلیت نمایش «جریان» به نویسندگی و کارگردانی علیرضا معروفی در تالار اصلی تئاتر شهر از ساعت ۱۲ روز جمعه بیست و […]

تاریخ آغاز پیش فروش بلیت نمایش «جریان» اعلام شد

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز بازیگران , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاترشهر، مرحله پیش فروش بلیت نمایش «جریان» به نویسندگی و کارگردانی علیرضا معروفی در تالار اصلی تئاتر شهر از ساعت ۱۲ روز جمعه بیست و سوم تیر آغاز می شود. این در حالی است که همزمان با آغاز فروش بلیت، لوگوتایپ نمایش «جریان» با طراحی رامین رستمی نیز منتشر شد.
«جریان» عنوان یکی از جدیدترین آثارنمایشی تئاتر شهر به نویسندگی و کارگردانی علیرضا معروفی است که برای اجرا در تالار اصلی مجموعه آماده می‌شود.
این اثر نمایشی روایتی درباره مصطفی سردبیر مجله‌ای است که در آن علیه یک جریان می‌نویسد و در پی این اتفاق ماجراهایی پیش می‌آید.
چندی قبل حضور روزبه حصاری در «جریان» قطعی شد تا پس از سال‌ها دوری از صحنه به همراه خسرو احمدی، وحید نفر و الهه شه‌پرست در این نمایش به ایفای نقش بپردازد. ضمن اینکه صالح لواسانی، مازیار روز ایرانگان، مهدی رحیمی‌سده، محمد نیازی، فرزاد تجلی، حسین ثمری و ضحا رجایی (بازیگر خردسال) دیگر بازیگرانی هستند که در «جریان» حضور دارند.
محمد کاظم‌ تبار مجری طرح و حسن جودکی مدیر تولید این اثر هستند. امیدوارم براتون خبر تاریخ آغاز پیش فروش بلیت نمایش «جریان» اعلام شد براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۳ ۰۸:۱۴:۰۸