تازه‌ترین تجربه کارگردانی شهاب حسینی اکران می‌شود
تازه‌ترین تجربه کارگردانی شهاب حسینی اکران می‌شود

تازه‌ترین تجربه کارگردانی شهاب حسینی اکران می‌شود به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز بازیگران , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از روابط عمومی گروه سینمایی «هنر و تجربه»، فیلم سینمایی «مقیمان ناکجا» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی شهاب حسینی و سرمایه‌گذاری سهیلا امینی ساخته شده و در جشنواره‌های بین‌المللی، دست‌آوردهایی به همراه […]

تازه‌ترین تجربه کارگردانی شهاب حسینی اکران می‌شود

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز بازیگران , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از روابط عمومی گروه سینمایی «هنر و تجربه»، فیلم سینمایی «مقیمان ناکجا» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی شهاب حسینی و سرمایه‌گذاری سهیلا امینی ساخته شده و در جشنواره‌های بین‌المللی، دست‌آوردهایی به همراه داشته است.
در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «جوانی مرفه اما دلزده از زندگی، شبی در راه بازگشت به خانه، سر از مکانی غریب و بیگانه در می‌آورد. او به مرور و پس از آشنایی با مقیمان آنجا به واقعیت آن مکان پی برده و به حقایقی عمیق آگاه می‌شود.»
پریناز ایزدیار، آرمان درویش، ناهید مسلمی، احمد ساعتچیان، غزاله نظر، مهدی حسینی، تنی آواکیان و شهاب حسینی بازیگران فیلم «مقیمان ناکجا» هستند.

فیلم سینمایی «مقیمان ناکجا» از چهارشنبه ۲۸ تیر در سینماهای منتخب گروه «هنر و تجربه» در تهران و شهرستان‌ها اکران می‌شود و در آستانه اکران این فیلم، پوستر آنکه توسط گروه گرافیکی موسسه هفت آسمان طراحی شده، رونمایی و منتشر شد.
عوامل این فیلم سینمایی عبارتند از: مدیر فیلمبرداری: علی قاضی، تدوین: شهاب حسینی، شهرام ابراهیمی، مدیر تولید: شهرام زاهدی، طراح صحنه: پیام اسکندری و شهاب حسینی، طراح گریم: سیدجلال موسوی، طراح لباس: ژاله زکی‌زاده، صدابردار: محمد مختاری، صداگذار: حسین قورچیان، برنامه‌ریز: علیرضا نسایی، دستیار کارگردان: حسین ایرجی، منشی صحنه: روح انگیز شمس، مدیر صحنه: رضا حسن‌وند، عکاس: نوشین جعفری، جلوه‌های ویژه: آرش آقابیگ. امیدوارم براتون خبر تازه‌ترین تجربه کارگردانی شهاب حسینی اکران می‌شود براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۵ ۰۹:۴۷:۴۴