تام کروز در تدارک سفر به فضا است/ سخت کار کرده‌ایم
تام کروز در تدارک سفر به فضا است/ سخت کار کرده‌ایم

تام کروز در تدارک سفر به فضا است/ سخت کار کرده‌ایم به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز بازیگران , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از اکسپرس، در حالی که جدیدترین فیلم تام کروز با عنوان «ماموریت: غیرممکن- روزشمار مرگ قسمت اول» که هفتمین فیلم از این مجموعه است چند روزی است […]

تام کروز در تدارک سفر به فضا است/ سخت کار کرده‌ایم

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز بازیگران , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از اکسپرس، در حالی که جدیدترین فیلم تام کروز با عنوان «ماموریت: غیرممکن- روزشمار مرگ قسمت اول» که هفتمین فیلم از این مجموعه است چند روزی است راهی سینماها شده، گفته می‌شود او اکنون مشغول ساخت فیلم بعدی خود است که در فضا فیلمبرداری می‌شود.
گفته شده کروز برای ساخت این فیلم فضایی که واقعا خارج از سطح زمین ساخته می‌شود، با داگ لیمان کارگردان «لبه فردا» همکاری می کند. تام کروز در مصاحبه اخیرش گفته است: سخت روی آن کار کرده‌ایم و خواهیم دید که به کجا خواهیم رفت.
از سوی دیگر رئیس یونیورسال پیکچرز به بی‌بی‌سی گفته است آنها یک پروژه بزرگ با تام کروز در دست تولید دارند و در نظر دارند او را با موشک به ایستگاه فضایی ‌بفرستند.
دونا لنگلی افزوده است: امیدواریم او اولین غیرنظامی باشد که خارج از ایستگاه فضایی بین‌المللی پیاده‌روی فضایی انجام می‌دهد. در این فیلم کروز نقش مرد درمانده‌ای را بازی می‌کند که خود را در موقعیتی می‌بیند که تنها کسی است که می‌تواند زمین را نجات دهد.
نخستین اخبار درباره این فیلم سال ۲۰۲۰ مطرح و گفته شد اسپیس ایکس ایلان ماسک و ناسا هر ۲ در این پروژه مشارکت خواهند داشت. امیدوارم براتون خبر تام کروز در تدارک سفر به فضا است/ سخت کار کرده‌ایم براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۶ ۰۸:۲۰:۰۴