تحریم‌های جدید انگلیس علیه روسیه
تحریم‌های جدید انگلیس علیه روسیه

تحریم‌های جدید انگلیس علیه روسیه به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز جهان , به گزارش خبرگزاری روز ایران، شبکه تلویزیونی رویترز در گزارشی از وضع تحریم های جدید انگلیس علیه روسیه خبر داد. بر اساس اعلام این رسانه، تحریم‌ های جدید ۱۴ فرد و نهاد از جمله «سرگئی کراوتسوف» وزیر آموزش مسکو، وزیر […]

تحریم‌های جدید انگلیس علیه روسیه

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز جهان , به گزارش خبرگزاری روز ایران، شبکه تلویزیونی رویترز در گزارشی از وضع تحریم های جدید انگلیس علیه روسیه خبر داد.
بر اساس اعلام این رسانه، تحریم‌ های جدید ۱۴ فرد و نهاد از جمله «سرگئی کراوتسوف» وزیر آموزش مسکو، وزیر فرهنگ، فرماندار «کامچاتکا» (Kamchatka)، برخی از روزنامه‌ نگاران و اردوگاه کودکان «آرتک» (Artek) در کریمه را هدف قرار می‌ دهد.
لندن مدعی است که تحریم شدگان امروز مسئول تلاش‌ های روسیه در «انهدام و تخریب هویت ملی اوکراین» بوده، ۱۱ تَن از آنان در جابجایی اجباری کودکان اوکراینی مشارکت داشته اند!
به گزارش خبرگزاری فرانسه، «جیمز کلورلی» وزیر امور خارجه انگلیس در بیانیه‌ ای در این باره ادعا کرد: رئیس جمهور روسیه در برنامه اخراج و جابجایی کودکان، تمایل حقیقی خود را برای پاک کردن اوکراین از روی نقشه نشان داده است! تحریم‌ های امروز لندن علیه افرادی که از پوتین حمایت می‌ کنند از جمله کسانیکه می‌ خواهند اوکراین نابود شود، فرهنگش از بین برود و آینده‌ اش منهدم شود، وضع شده است.
گفتنی است که به دنبال آغاز عملیات ویژه روسیه در اوکراین در ۲۴ فوریه سال گذشته میلادی (۵ اسفند سال ۱۴۰۰)، محور غرب به سرکردگی آمریکا و انگلیس تحریم های زیادی را به این بهانه علیه مسکو اعمال کرده اند. امیدوارم براتون خبر تحریم‌های جدید انگلیس علیه روسیه براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۷ ۱۸:۳۷:۵۳