تحلیل هفتگی بورس؛ ابتدا عرضه سپس تقاضا
تحلیل هفتگی بورس؛ ابتدا عرضه سپس تقاضا

تحلیل هفتگی بورس؛ ابتدا عرضه سپس تقاضا به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز اقتصاد , به گزارش اخبار روز ایران، هفته گذشته بورس غیر قابل انتظار عمل کرده و در معاملات روز چهارشنبه افت بیش از ۵۴ هزار واحدی را تجربه کرد و در جایگاه ۲ میلیون و ۷۱ هزار واحد قرار گرفت. […]

تحلیل هفتگی بورس؛ ابتدا عرضه سپس تقاضا

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز اقتصاد , به گزارش اخبار روز ایران، هفته گذشته بورس غیر قابل انتظار عمل کرده و در معاملات روز چهارشنبه افت بیش از ۵۴ هزار واحدی را تجربه کرد و در جایگاه ۲ میلیون و ۷۱ هزار واحد قرار گرفت.
می‌توان گفت تقریباً کل نمادهای بازار سرمایه در روز عجیب چهارشنبه منفی بودند و بازار با یک ریزش بسیار شدید مواجه شد، در شرایط فعلی اما تحلیلگران معتقدند بازار همچنان گزینه جذابی برای سرمایه گذاری شده و ریزش‌ها هم سهم‌ها را به شدت جذاب کرده است.

علی فراقی کارشناس بازار سرمایه در این باره به روز ایران گفت: برای پیش بینی رفتار احتمالی بازار در هفته پیش رو انتظار می‌رود که بازار در نیمه اول هفته رفته رفته از سمت عرضه قوی‌تر به سمت تعادل حرکت کند و پس از آن در نیمه دوم شاهد حرکت نسبی به سمت تعادلی مثبت باشیم، می‌توان گفت در این هفته نمادها یک نوسان مثبت را تجربه خواهند کرد.
فراقی افزود: برای بازدهی نمادهای بازار می‌توان صرفاً با توجه به میزان پول موجود و در گردش بازار صرفاً نمادهای کوچک را در نظر داشت که صرفاً با پول‌های کوچک‌تر توان جا به جایی را داشته باشند و برای میزان بازدهی دو شاخص اصلی بازار به نسبت وضعیت مطلوب‌تری را در این هفته برای شاخص هم وزن نسبت به شاخص کل در نظر گرفت. امیدوارم براتون خبر تحلیل هفتگی بورس؛ ابتدا عرضه سپس تقاضا براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۵ ۰۵:۲۲:۵۷