تداوم حملات ددمنشانه رژیم صهیونیستی به غزه
تداوم حملات ددمنشانه رژیم صهیونیستی به غزه

تداوم حملات ددمنشانه رژیم صهیونیستی به غزه به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز جهان , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از الجزیره، حملات ددمنشانه رژیم صهیونیستی به مناطق مختلف غزه ادامه دارد. بر اساس این گزارش، در جدیدترین حمله دو منزل در جبالیا در شمال غزه هدف قرار گرفت. همچنین توپخانه […]

تداوم حملات ددمنشانه رژیم صهیونیستی به غزه

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز جهان , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از الجزیره، حملات ددمنشانه رژیم صهیونیستی به مناطق مختلف غزه ادامه دارد.
بر اساس این گزارش، در جدیدترین حمله دو منزل در جبالیا در شمال غزه هدف قرار گرفت.
همچنین توپخانه رژیم صهیونیستی محله های التفاح و الشجاعیه و خیابان یافا در شهر غزه را هدف حملات توپخانه خود قرار داد.
بر اثر حملات اشغالگران به شرق گذرگاه رفح هفت نفر شهید شدند.
منابع خبری از کشتار جدیدی که رژیم صهیونیستی با بمباران منزلی در اردوگاه النصیرات در غزه مرتکب شده است که در آن دهها آواره بودند، خبر دادند.
جنگنده های رژیم صهیونیستی منطقه الضابطه در شرق خان یونس را هم هدف قرار دادند.
همچنین ساختمان رادیو نماء در جبالیا هدف قرار گرفت و با خاک یکسان شد.
جنگنده های رژیم صهیونیستی همچنین اطراف بیمارستان اندونزیایی را در شمال غزه به شدت بمباران کردند.
این درحالی است که پیش از این، «طارق السلمی»، سخنگوی جهاد اسلامی فلسطین در سخنانی اعلام کرد: دشمن اشغالگر پس از ضربه‌ای که روز هفتم اکتبر دریافت کرد، هنوز سرپا نشده و مقاومت جنایات آن را هزاران برابر تلافی کرده است و دشمن قادر به ایجاد واقعیت‌های موجود در نوار غزه نیست.
رژیم صهیونیستی که در مقابله با رزمندگان مقاومت فلسطین ناکام مانده است به حملات وحشیانه و کشتار زنان و کودکان روی آورده است. امیدوارم براتون خبر تداوم حملات ددمنشانه رژیم صهیونیستی به غزه براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۱۱-۱۷ ۰۴:۵۲:۵۴