تردز برای اروپایی‌ها حتی با وی پی ان ممنوع شد!
تردز برای اروپایی‌ها حتی با وی پی ان ممنوع شد!

تردز برای اروپایی‌ها حتی با وی پی ان ممنوع شد! به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز فناوری , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از انگجت، شرکت متا تایید کرد دسترسی کاربران اتحادیه اروپا به سرویس «تردز» از طریق وی پی ان را مسدود می کند. محتوا، نوتیفیکیشن ها و پروفایل ها […]

تردز برای اروپایی‌ها حتی با وی پی ان ممنوع شد!

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز فناوری , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از انگجت، شرکت متا تایید کرد دسترسی کاربران اتحادیه اروپا به سرویس «تردز» از طریق وی پی ان را مسدود می کند.
محتوا، نوتیفیکیشن ها و پروفایل ها در این سرویس به دسترسی نمایش داده نمی شوند. برخی کاربران نیز مدعی هستند اگر قبلا در این سرویس ثبت نام شده باشد، می توان بدون استفاده از وی پی ان به آن دسترسی یافت.
متا در بیانیه ای اعلام کرد: اقدامات دیگری انجام می دهد تا از دسترسی افراد به تردز در کشورهای اروپایی که این سرویس در آنها مهیا نیست، جلوگیری کند. این شرکت فناوری همچنان اعلام کرده اروپا یک بازار مهم است و امیدوار است به زودی این سرویس در آنجا نیز ارائه شود. البته متا زمانبندی خاصی برای ارائه تردز در اروپا اعلام نکرد. اما در حال حاضر اپ مذکور خام است و ویژگی های مهمی مانند هشتگ در آن وجود ندارد.
اپ تردز که رقیبی برای توئیتر به حساب می آید برای کاربران اینترنت در ۱۰۰ کشور جهان از جمله آمریکا و انگلیس فراهم شده اما در کشورهای اتحادیه اروپا قابل دسترسی نیست. اتحادیه اروپا شرکت متا را یک دروازه بان فناوری در این منطقه به حساب می آورد، به همین دلیل شرکت می خواهد تضمین کند شیوه اشتراک گذاری اطلاعات در تردز مطابق قانون بازارهای دیجیتال این منطقه است.
تردز برپایه زیرساخت اینستاگرام ساخته شده و ممکن است داده هایی از آن پلتفرم وارد کند. علاوه بر آن اتحادیه اروپا اعلام کرده متا باید برای نشان دادن تبلیغات شخصی سازی شده برای کاربران مجوز دریافت کند و همین امر بر پیچیدگی های ارائه اپ می افزاید. امیدوارم براتون خبر تردز برای اروپایی‌ها حتی با وی پی ان ممنوع شد! براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۵ ۰۹:۲۸:۲۱