تسلیت رهبر انقلاب به دبیرکل حزب‌الله لبنان
تسلیت رهبر انقلاب به دبیرکل حزب‌الله لبنان

تسلیت رهبر انقلاب به دبیرکل حزب‌الله لبنان به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز سیاسی , به گزارش خبرگزاری روز ایران، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی درگذشت عالم مجاهد حجت‌الاسلام والمسلمین شیخ عفیف نابلسی را به آقای سیدحسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله لبنان تسلیت گفتند. متن پیام رهبر انقلاب اسلامی به این شرح است: بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم […]

تسلیت رهبر انقلاب به دبیرکل حزب‌الله لبنان

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز سیاسی , به گزارش خبرگزاری روز ایران، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی درگذشت عالم مجاهد حجت‌الاسلام والمسلمین شیخ عفیف نابلسی را به آقای سیدحسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله لبنان تسلیت گفتند.
متن پیام رهبر انقلاب اسلامی به این شرح است:
بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم
جناب حجةالاسلام‌والمسلمین آقای سیدحسن نصرالله برادر عزیز دام‌عزّه سلام علیکم و رحمةالله
درگذشت عالم مجاهد، جناب حجةالاسلام‌والمسلمین شیخ عفیف نابلسی را به خاندان گرامیش و به همه‌ی مجاهدان لبنان و فلسطین تسلیت میگویم و رحمت و مغفرت الهی را برای ایشان مسألت می‌نمایم. سلامت و توفیق و عزت روز افزون شما را از خداوند خواهانم.
والسلام‌علیکم و رحمةالله سید علی خامنه‌ای ۴۰۲/۴/۲۳
شیخ عفیف النابلسی، از علمای شناخته‌شده‌ی لبنان و از حامیان برجسته‌ی مقاومت اسلامی علیه رژیم صهیونیستی بود که صبح امروز بعد از یک دوره بیماری طولانی درگذشت. امیدوارم براتون خبر تسلیت رهبر انقلاب به دبیرکل حزب‌الله لبنان براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۴ ۱۷:۰۱:۰۵