تعداد شهدای غزه از ۱۲۳۰۰ نفر فراتر رفت/ شهادت ۵۰۰۰ کودک و ۳۳۰۰ زن
تعداد شهدای غزه از ۱۲۳۰۰ نفر فراتر رفت/ شهادت ۵۰۰۰ کودک و ۳۳۰۰ زن

تعداد شهدای غزه از ۱۲۳۰۰ نفر فراتر رفت/ شهادت ۵۰۰۰ کودک و ۳۳۰۰ زن به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز جهان , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از المیادین، دفتر اطلاع‌رسانی دولتی غزه اعلام کرد که بر اثر حملات ارتش رژیم صهیونیستی به نوار غزه تاکنون بیش از ۱۲۳۰۰ فلسطینی به […]

تعداد شهدای غزه از ۱۲۳۰۰ نفر فراتر رفت/ شهادت ۵۰۰۰ کودک و ۳۳۰۰ زن

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز جهان , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از المیادین، دفتر اطلاع‌رسانی دولتی غزه اعلام کرد که بر اثر حملات ارتش رژیم صهیونیستی به نوار غزه تاکنون بیش از ۱۲۳۰۰ فلسطینی به شهادت رسیده‌اند.
این نهاد فلسطینی تاکید کرد که در میان این تعداد شهیدان، ۵۰۰۰ کودک و ۳۳۰۰ زن فلسطینی به چشم می‌خورد.
همچنین بر اساس آمار اعلامی از سوی این دفتر، آمار زخمی‌های غزه از ۳۰ هزار نفر فراتر رفته است و بیش از ۷۵ درصد آنان را زنان و کودکان فلسطینی تشکیل می‌دهند.
همچنین دفتر اطلاع‌رسانی دولتی غزه در رابطه با جنایت امروز صهیونیست‌ها در اردوگاه جبالیا بیان کرد: تعداد شهیدان و زخمی‌های کشتار فاخوره بیش از ۲۰۰ نفر است.
این دفتر اعلام کرد: ارتش اشغالگر قدس بیش از ۱۳۰۰ جنایت را در حق ساکنان غزه مرتکب شده است. ۲۵ بیمارستان و ۵۲ مرکز درمانی در نتیجه بمباران اشغالگران از روند خدمت‌رسانی خارج شده است. ۶۰ درصد از واحدهای مسکونی غزه در نتیجه حمله‌های صورت‌گرفته به صورت کلی یا جزئی ویران شده است.
این نهاد دولتی مسئولیت کامل زندگی و سلامت تمامی بیماران، زخمی‌ها، کودکان نارس و کادر پزشکی حاضر در بیمارستان شفا را متوجه ارتش رژیم صهیونیستی دانست و تاکید کرد: اشغالگران بیش از ۵۰۰ بیمار و زخمی را از بیمارستان شفا اخراج کردند.
دفتر اطلاع‌رسانی دولتی غزه اعلام کرد: ما خواهان گشایش گذرگاه رفح جهت ورود کمک‌های پزشکی و سوخت به بیمارستان‌ها جهت راه‌اندازی مجدد آن‌ها هستیم. سازمان‌های بین‌المللی مسئول کوتاهی در برابر رخ‌دادهای بیمارستان‌های غزه هستند. امیدوارم براتون خبر تعداد شهدای غزه از ۱۲۳۰۰ نفر فراتر رفت/ شهادت ۵۰۰۰ کودک و ۳۳۰۰ زن براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۱۱-۱۸ ۱۷:۵۸:۱۱