تعرض شهرک‌نشینان صهیونیست به مسجدالاقصی
تعرض شهرک‌نشینان صهیونیست به مسجدالاقصی

تعرض شهرک‌نشینان صهیونیست به مسجدالاقصی به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز جهان , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از وبگاه شهاب نیوز، شماری از شهرک‌نشینان صهیونیست امروز یکشنبه با حمایت شدید نظامیان صهیونیست از طریق ورودی باب المغاربه به مسجدالاقصی تعرض کردند. در جریان این تعرض، نظامیان صهیونیست به طور گسترده […]

تعرض شهرک‌نشینان صهیونیست به مسجدالاقصی

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز جهان , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از وبگاه شهاب نیوز، شماری از شهرک‌نشینان صهیونیست امروز یکشنبه با حمایت شدید نظامیان صهیونیست از طریق ورودی باب المغاربه به مسجدالاقصی تعرض کردند.
در جریان این تعرض، نظامیان صهیونیست به طور گسترده در دروازه‌ها و صحن‌های مسجدالاقصی مستقر شده و اقدام به حمایت از تعرض صهیونیست‌ها کردند.
اوقاف اسلامی قدس اشغالی در این باره با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که دهها شهرک‌نشین صهیونیست از صبح امروز در اقداماتی تحریک‌آمیز به مسجدالاقصی تعرض کرده و اقدام به برگزاری مناسک تلمودی کردند.
روز گذشته نیز نظامیان صهیونیست به مصلای باب الرحمه یورش برده و این مکان مقدس اسلامی را مورد هتک حرمت قرار داده بودند.
در پی تشدید تجاوزات صهیونیست‌ها گروه‎‌های ملی و اسلامی فلسطینی در قدس با صدور بیانیه‌ها و فراخوان‌هایی بر لزوم حضور گسترده فلسطینیان در مسجدالاقصی جهت حمایت و حفاظت از آن تاکید ورزیدند. امیدوارم براتون خبر تعرض شهرک‌نشینان صهیونیست به مسجدالاقصی براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۶ ۱۰:۱۰:۳۴