تل‌آویو برای تظاهرات حمایتی، دانشجویان آمریکایی را ۲۵۰ دلار خرید!
تل‌آویو برای تظاهرات حمایتی، دانشجویان آمریکایی را ۲۵۰ دلار خرید!

تل‌آویو برای تظاهرات حمایتی، دانشجویان آمریکایی را ۲۵۰ دلار خرید! به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز جهان , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از اسپوتنیک، براساس آنچه روی تارنمای یک گروه حامی رژیم صهیونیستی منتشر شده است، شرکت‌کنندگان در تظاهرات ۱۴ نوامبر (۲۳ آبان) در واشنگتن، هر کدام ۲۵۰ دلار برای […]

تل‌آویو برای تظاهرات حمایتی، دانشجویان آمریکایی را ۲۵۰ دلار خرید!

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز جهان , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از اسپوتنیک، براساس آنچه روی تارنمای یک گروه حامی رژیم صهیونیستی منتشر شده است، شرکت‌کنندگان در تظاهرات ۱۴ نوامبر (۲۳ آبان) در واشنگتن، هر کدام ۲۵۰ دلار برای حضور در این تظاهرات دریافت کرده بودند!
در بخشی از محتوایی که روی تارنمای Israel on Campus Coalition ضمن تشکر از درخواست‌ها برای حضور در تظاهرات در حمایت از رژیم صهیونیستی، تخصیص بودجه برای آنچه «کمک به هزاران دانشجو» خوانده شده، تایید شده است.
همچنین در ادامه این اطلاعیه آمده است که بخش درخواست شرکت در تظاهرات ۲۰ نوامبر به منظور دریافت «کمک‌هزینه» به‌زودی باز خواهد شد.
پس از عملیات بزرگ مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) موسوم به «طوفان الاقصی» علیه رژیم صهیونیستی در هفتم اکتبر (۱۵ روز ایران)، رژیم صهیونیستی در اقدامی تلافی‌جویانه و وحشیانه حملات گسترده‌ای علیه نوار غزه انجام داده و ضمن قطع آب و برق و دسترسی مخابراتی، از ورود سوخت و اقلام دارویی نیز به این باریکه جلوگیری کرده‌اند.
در پی این حملات وحشیانه، راهپیمایی‌ها و تظاهرات گسترده‌ای در بسیاری از کشورهای جهان در حمایت از مردم مظلوم فلسطین صورت گرفته است.
براساس آمار، شمار شهدای حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی به نوار غزه از هفتم اکتبر تاکنون، از ۱۲ هزار شهید عبور کرده است که بیش از ۵ هزار نفر از آنها کودک و بالغ بر ۳ هزار و ۳۰۰ تن نیز زن هستند. امیدوارم براتون خبر تل‌آویو برای تظاهرات حمایتی، دانشجویان آمریکایی را ۲۵۰ دلار خرید! براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۱۱-۱۸ ۱۰:۳۱:۵۷