تولید فصل جدید «قاب عاشقی» برای محرم منتفی است/ اسپانسر نداشتیم
تولید فصل جدید «قاب عاشقی» برای محرم منتفی است/ اسپانسر نداشتیم

تولید فصل جدید «قاب عاشقی» برای محرم منتفی است/ اسپانسر نداشتیم به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز بازیگران , مسعود نجفی تهیه‌کننده برنامه «قاب عاشقی» که تاکنون سه فصل از آن را روی آنتن شبکه نسیم برده است، به خبرنگار روز ایران گفت: تولید «قاب عاشقی» از محرم سال گذشته آغاز شد و […]

تولید فصل جدید «قاب عاشقی» برای محرم منتفی است/ اسپانسر نداشتیم

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز بازیگران , مسعود نجفی تهیه‌کننده برنامه «قاب عاشقی» که تاکنون سه فصل از آن را روی آنتن شبکه نسیم برده است، به خبرنگار روز ایران گفت: تولید «قاب عاشقی» از محرم سال گذشته آغاز شد و در دهه اول سال گذشته هر شب پخش شد که با استقبال همراه بود.
وی ادامه داد: برای محرم امسال هم تولید این برنامه پیشنهاد شد و جلسه‌ای هم با مدیر تولید شبکه داشتم و به دلیل مشکلات مالی که داشتند بحث اسپانسر را مطرح کردند که در نهایت به نتیجه نرسید.
این تهیه‌کننده با بیان اینکه با نهادهای مختلفی به‌عنوان حامی مالی مذاکره داشته است گفت: آن‌ها هم اعلام کردند پرونده کارهای محرم امسال را بسته‌اند که در نهایت بحث تولید «قاب عاشقی» برای محرم منتفی شد.
نجفی ادامه داد: برای فصل سه «قاب عاشقی» که به آثار سینمایی مرتبط با امام رضا (ع) اختصاص داشت بنیاد امام رضا پای کار آمد اما در مجموع برای تولید چنین برنامه‌هایی گرفتن حامی مالی کار آسانی نیست و خود شبکه‌ها باید پیش قدم شوند.
در فصل یک «قاب عاشقی» فیلم‌هایی چون «روز واقعه»، «دل شکسته»، «سفیر»، «دلشکسته»، «به خاطر هانیه»، «مصائب دوشیزه»، «هیهات»، «شب دهم»، «من و زیبا»، «ناسور و کربلا» «جغرافیای یک تاریخ» با حضور سازندگان این آثار مورد ارزیابی قرار گرفتند. امیدوارم براتون خبر تولید فصل جدید «قاب عاشقی» برای محرم منتفی است/ اسپانسر نداشتیم براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۸ ۰۶:۵۵:۲۷