تیراندازی در شهرستان سرپل ذهاب یک کشته برجای گذاشت
تیراندازی در شهرستان سرپل ذهاب یک کشته برجای گذاشت

تیراندازی در شهرستان سرپل ذهاب یک کشته برجای گذاشت به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز حوادث , سیروس صادقی در گفتگو با اخبار روز ایران اظهار کرد: بر اساس گزارش واصله شب گذشته یک دستگاه نیسان وانت از سمت میدان قائم به سمت چهار راه احمد ابن اسحاق (ره) در حرکت بوده که […]

تیراندازی در شهرستان سرپل ذهاب یک کشته برجای گذاشت

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز حوادث , سیروس صادقی در گفتگو با اخبار روز ایران اظهار کرد: بر اساس گزارش واصله شب گذشته یک دستگاه نیسان وانت از سمت میدان قائم به سمت چهار راه احمد ابن اسحاق (ره) در حرکت بوده که توسط ۲ دستگاه سمند مورد تعقیب قرار گرفته و توسط سرنشینان سمند مورد تیراندازی قرار گرفته است.
وی افزود: در این تیراندازی صورت گرفته یکی از سرنشینان خودرو که خانم بوده پس از انتقال به بیمارستان شهدا متأسفانه به علت خونریزی زیاد فوت می‌کند.
معاون سیاسی امنیتی فرمانداری سرپل‌ذهاب تصریح کرد: در این تعقیب خودروها با هم برخورد کرده اند ولی خودروهای سمند بلافاصله از محل متواری شده اند.
صادقی بیان کرد: تلاش برای شناسایی قاتل یا قاتلین این واقعه توسط نیروهای انتظامی و امنیتی در حال انجام است و خبرهای تکمیلی به اطلاع مردم خواهد رسید. امیدوارم براتون خبر تیراندازی در شهرستان سرپل ذهاب یک کشته برجای گذاشت براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۵ ۱۶:۴۸:۲۹