جای آل‌کثیر در پرسپولیس پر می‌شود/ کادر فنی مراقب رختکن باشد
جای آل‌کثیر در پرسپولیس پر می‌شود/ کادر فنی مراقب رختکن باشد

جای آل‌کثیر در پرسپولیس پر می‌شود/ کادر فنی مراقب رختکن باشد به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز ورزشی , ناصر ابراهیمی در گفت‌وگو با اخبار روز ایران، درباره جدایی لئاندرو پریرا از جمع بازیکنان پرسپولیس گفت: اینقدر اسم این بازیکن را کم شنیدم که یادم رفته بود چنین بازیکنی در پرسپولیس حضور داشت. […]

جای آل‌کثیر در پرسپولیس پر می‌شود/ کادر فنی مراقب رختکن باشد

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز ورزشی , ناصر ابراهیمی در گفت‌وگو با اخبار روز ایران، درباره جدایی لئاندرو پریرا از جمع بازیکنان پرسپولیس گفت: اینقدر اسم این بازیکن را کم شنیدم که یادم رفته بود چنین بازیکنی در پرسپولیس حضور داشت. متأسفانه ورود چنین بازیکنانی همچنان به تیم‌های سطح اول ایران ادامه دارد و هیچکس هم جلودارش نیست. روند این نوع دلالی در چنین خریدهایی باید قطع شود.
مربی و سرمربی پرسپولیس در دهه هفتاد و هشتاد در خصوص جدایی بازیکنان خط حمله این تیم افزود: پرسپولیس در خط حمله مشکل داشت اما قرار نیست به هر قیمتی بازیکنان معمولی را حفظ کند تا لیست پر شود. من احترام زیادی برای آل کثیر قائل هستم اما فکر می‌کنم به راحتی می‌توان جای او را پر کرد.
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به حاشیه‌های چند وقت اخیر بابت نقل و انتقالات این باشگاه بخصوص علیرضا بیرانوند گفت: قطعاً کسانی که در تیم هستند بهتر می‌توانند درباره مسائل مدیریتی تصمیم‌گیری کنند. دروازه بان نقش بسیار مهمی است اما حفظ انضباط تیم نیز اهمیت دارد. مدیران تیم و کادر فنی باید وضعیت یکسانی را در رختکن بین بازیکنان اصلی ایجاد کنند تا جوانترها هم یاد بگیرند و طبق همان اصول رفتار کنند.
او درباره بازی‌های پرسپولیس در هفته‌های اول لیگ برتر با رقیبان سنتی‌اش تصریح کرد: تیم قهرمان با اسم حریف کاری ندارد. پرسپولیس حالا از وضعیت خود آگاه است و می‌داند چه برنامه‌ای هم در پیش دارد. پرسپولیس باید خودش را برای چنین بازی‌هایی در همین ابتدا آماده کند.
ابراهیمی در پایان خاطرنشان کرد: پرسپولیس ثبات لازم را حفظ کرده است. این تیم اگر بتواند اندک نقاط ضعف خود بخصوص در خط هافبک را پوشش دهد باز هم مدعی اول قهرمانی است. وقتی اسم پرسپولیس و استقلال می‌آید چیزی جز قهرمانی از این تیم‌ها نمی‌توان انتظار داشت. امیدوارم براتون خبر جای آل‌کثیر در پرسپولیس پر می‌شود/ کادر فنی مراقب رختکن باشد براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۵ ۰۹:۰۷:۴۴