جزئیات حادثه انتشار گاز کلر یک استخر در بزرگراه بسیج
جزئیات حادثه انتشار گاز کلر یک استخر در بزرگراه بسیج

جزئیات حادثه انتشار گاز کلر یک استخر در بزرگراه بسیج به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز حوادث , به گزارش خبرگزاری روز ایران، سید جلال ملکی درباره جزئیات حادثه انتشار گاز کلر یک استخر در بزرگراه بسیج اظهارداشت: ساعت ۲۱:۲۰ شب گذشته حادثه انتشار گاز کلر استخر در بزرگراه بسیج به سامانه ۱۲۵ […]

جزئیات حادثه انتشار گاز کلر یک استخر در بزرگراه بسیج

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز حوادث , به گزارش خبرگزاری روز ایران، سید جلال ملکی درباره جزئیات حادثه انتشار گاز کلر یک استخر در بزرگراه بسیج اظهارداشت: ساعت ۲۱:۲۰ شب گذشته حادثه انتشار گاز کلر استخر در بزرگراه بسیج به سامانه ۱۲۵ اعلام شد و بی درنگ مأموران ویژه مبارزه با گازهای شیمیایی به محل حادثه اعزام شدند.
وی ادامه داد: زمانی که انتشار گاز کلر استخر را در بر می‌گیرد حدود ۱۵ نفر دچار سوزش چشم و سایر علائم شدند که تحت درمان عوامل اورژانس قرار گرفتند و زمانی که آتش نشانان به محل رسیدند این افراد از استخر خارج شده بودند.
سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران افزود: آتش نشانان از زیرزمین استخر یک سیلندر گاز کلر ۴۰ لیتری را خارج کردند که باید بررسی شود که علت حادثه از این سیلندر بوده و یا عوامل دیگری است.
وی در خصوص وضعیت مصدومان نیز گفت: بیشتر این افراد به صورت سرپایی درمان شدند و مشکل خاصی نیست. امیدوارم براتون خبر جزئیات حادثه انتشار گاز کلر یک استخر در بزرگراه بسیج براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۷ ۰۶:۰۰:۴۲