جشنواره فیلم کوتاه فرصتی برای کشف فیلمسازان خوزستان
جشنواره فیلم کوتاه فرصتی برای کشف فیلمسازان خوزستان

جشنواره فیلم کوتاه فرصتی برای کشف فیلمسازان خوزستان به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز بازیگران , مصطفی بوعذار در گفت‌وگو با اخبار روز ایران با اشاره به اهمیت برگزاری جشنواره فیلم کوتاه خوزستان بیان کرد: این جشنواره با حضور ۴۵ فیلمساز خوزستانی فرصت خوبی را برای کشف و شناسایی فیلمسازان جوان بر پرده […]

جشنواره فیلم کوتاه فرصتی برای کشف فیلمسازان خوزستان

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز بازیگران , مصطفی بوعذار در گفت‌وگو با اخبار روز ایران با اشاره به اهمیت برگزاری جشنواره فیلم کوتاه خوزستان بیان کرد: این جشنواره با حضور ۴۵ فیلمساز خوزستانی فرصت خوبی را برای کشف و شناسایی فیلمسازان جوان بر پرده سینما فراهم کرده است.
وی با اشاره به تعطیلی ۲ ساله این رویداد گفت: جشنواره مذکور بعد از این مدت باید باشکوه و عظمت خاصی برگزار شود چرا که جشنواره فیلم کوتاه خوزستان سکوی پرتاب و محلی برای شناسایی استعدادهای جوان و نخبه فیلمسازی است؛ همچنین در گذشته فیلمسازان برتر سینمای کشور از همین رویدادها به جامعه هنری معرفی شدند.
این فیلمنامه نویس خوزستانی در ادامه کیفیت و تنوع آثار منتخب در جشنواره فیلم کوتاه را مثبت ارزیابی کرد و افزود: نسل جوان با نگاه‌های متنوع و متکثر پیرامون جامعه و طبیعت خود آثاری درخشان را در قالب‌های مستند و داستانی تولید کردند که در ادامه مسیر باید از آنها حمایت ویژه‌ای صورت گیرد.
وی با تقدیر از بانیان و برگزارکنندگان این رویداد گفت: اجرا نشدن اینچنین رویدادهایی باعث مهاجرت و دلسردی هنرمندان می‌شود و انجمن سینمای جوان خوزستان و امور هنری ارشاد خوزستان با تلاش‌های صورت گرفته محفلی را برای تعامل فیلمسازان فراهم کردند که باید پس از برگزاری این رویداد از فیلمسازان جوان و مستعد حمایت ویژه‌ای صورت گیرد. امیدوارم براتون خبر جشنواره فیلم کوتاه فرصتی برای کشف فیلمسازان خوزستان براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۴ ۲۲:۴۵:۰۱