جنایتی دیگر از صهیونیست‌ها در جبالیا
جنایتی دیگر از صهیونیست‌ها در جبالیا

جنایتی دیگر از صهیونیست‌ها در جبالیا به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز جهان , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از فلسطین الیوم، جبالیا واقع در شمال نوار غزه امروز شاهد چندین جنایت وحشیانه از سوی ارتش جنایتکار رژیم صهیونیستی بوده است. رژیم کودک‌کش صهیونیستی در آخرین جنایت خود در جبالیا، یک […]

جنایتی دیگر از صهیونیست‌ها در جبالیا

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز جهان , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از فلسطین الیوم، جبالیا واقع در شمال نوار غزه امروز شاهد چندین جنایت وحشیانه از سوی ارتش جنایتکار رژیم صهیونیستی بوده است. رژیم کودک‌کش صهیونیستی در آخرین جنایت خود در جبالیا، یک منطقه مسکونی در اردوگاه جبالیا در نزدیکی تقاطع «هوجا» واقع در شمال نوار غزه را مورد حمله قرار داد.
بر اساس آمار اعلامی از سوی رسانه‌های فلسطینی در نتیجه این جنایت ارتش رژیم صهیونیستی بیش از ۵۰ فلسطینی به شهادت رسیده‌اند.
علاوه بر این محله‌های صبره، زیتون و تل الهوی نیز توسط ارتش رژیم صهیونیستی به شدت بمباران شده و این مناطق شاهد درگیری میان مقاومت و نظامیان ارتش اشغالگر رژیم صهیونیستی نیز بوده است.
خبرنگار المیادین در غزه گزارش داد که چندین فلسطینی در نتیجه بمباران خانه‌ای در مرکز خان‌یونس واقع در جنوب نوار غزه به شهادت رسیده‌اند.
علاوه بر این در نتیجه بمباران شهرک مسکونی حمد در غرب خان یونس پیکر ۱۵ شهید به بیمارستان ناصر منتقل شد. جنگنده‌های ارتش رژیم صهیونیستی یک خانه دیگر را نیز در اردوگاه النصیرات واقع در مرکز نوار غزه هدف قرار دادند.
پیش از این نیز ارتش جنایتکار رژیم صهیونیستی در جنایتی دیگر در نوار غزه مدرسه الفاخوره واقع در جبالیا در شمال نوار غزه را بمباران کرد. بمباران این مدرسه در حالی از سوی رژیم صهیونیستی انجام شد که آوارگان فلسطینی در این مدرسه حضور داشتند. در نتیجه بمباران مدرسه الفاخوره، نزدیک به ۲۰۰ فلسطینی به شهادت رسیدند و ده‌ها فلسطینی دیگر نیز زخمی شدند.
منابع خبری گزارش دادند که اشغالگران صهیونیست پس از این جنایت به بمباران جبالیا ادامه داده‌اند و این منطقه از نوار غزه را با بمب‌های فسفری هدف قرار داده‌اند.
علاوه بر این ارتش کودک‌کش رژیم صهیونیستی همزمان با جنایت مدرسه الفاخوره، با بمباران مدرسه تل الزعتر واقع در شمال نوار غزه جنایت دیگری را نیز در این منطقه مرتکب شد.
وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد که در نتیجه قتل عام فلسطینیان توسط ارتش رژیم صهیونیستی در دو مدرسه الفاخوره و تل الزعتر صدها فلسطینی به شهادت رسیده یا زخمی شده‌اند. امیدوارم براتون خبر جنایتی دیگر از صهیونیست‌ها در جبالیا براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۱۱-۱۸ ۱۶:۲۶:۳۳