حزب لیکود: اعتراضات خلبانان طرح اصلاحات قضایی را متوقف نمی‌کند
حزب لیکود: اعتراضات خلبانان طرح اصلاحات قضایی را متوقف نمی‌کند

حزب لیکود: اعتراضات خلبانان طرح اصلاحات قضایی را متوقف نمی‌کند به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز جهان , به گزارش خبرگزاری روز ایران، رسانه‌های عبری روز گذشته اعلام کردند که صدها نفر از نیروهای یگان سیرت متکال (یگان نخبه ویژه ارتش رژیم صهیونیستی) در اعتراض به طرح اصلاحات قضایی از خدمت نظامی امتناع […]

حزب لیکود: اعتراضات خلبانان طرح اصلاحات قضایی را متوقف نمی‌کند

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز جهان , به گزارش خبرگزاری روز ایران، رسانه‌های عبری روز گذشته اعلام کردند که صدها نفر از نیروهای یگان سیرت متکال (یگان نخبه ویژه ارتش رژیم صهیونیستی) در اعتراض به طرح اصلاحات قضایی از خدمت نظامی امتناع کرده‌اند.
شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی تاکید کرد که ۲۵۰ نفر از نیروهای ذخیره یگان سیرت متکال به فرماندهان خود ابلاغ کرده‌اند که در صورت ادامه و تصویب این طرح، حاضر به خدمت نظامی نخواهند بود.
در همین راستا، شبکه عبری زبان کان هم تاکید کرد که ۱۰۶ نفر از خلبانان و افسران ذخیره نیروی هوایی ارتش رژیم صهیونیستی از حضور در دوره‌های آموزشی نظامی به سبب طرح اصلاحات قضایی نتانیاهو امتناع کرده‌اند.
به رغم گسترش دامنه اعتراضات علیه طرح اصلاحات قضایی، نتانیاهو روز گذشته اعلام کرد که تصمیمی برای عقب‌نشینی ندارد و همچنان به دنبال تصویب این طرح خواهد بود. امیدوارم براتون خبر حزب لیکود: اعتراضات خلبانان طرح اصلاحات قضایی را متوقف نمی‌کند براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۵ ۱۴:۳۷:۰۵