حمله پهپادی مقاومت عراق به پایگاه حریر اربیل
حمله پهپادی مقاومت عراق به پایگاه حریر اربیل

حمله پهپادی مقاومت عراق به پایگاه حریر اربیل به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز جهان , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از المیادین، مقاومت اسلامی عراق امروز جمعه اعلام کرد که نیروهای آن با پهپاد پایگاه هوایی آمریکا در شمال عراق را هدف قرار دادند. در بیانیه مقاومت اسلامی عراق آمده […]

حمله پهپادی مقاومت عراق به پایگاه حریر اربیل

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز جهان , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از المیادین، مقاومت اسلامی عراق امروز جمعه اعلام کرد که نیروهای آن با پهپاد پایگاه هوایی آمریکا در شمال عراق را هدف قرار دادند.
در بیانیه مقاومت اسلامی عراق آمده است: در واکنش به جنایاتی که دشمن علیه ملت فلسطین در غزه مرتکب می‌شود، رزمندگان مقاومت اسلامی در عراق، پایگاه اشغالگران آمریکایی در حریر در شمال عراق را با پهپاد هدف قرار دادند. این پهپادها به شکل مستقیم به هدف اصابت کردند.
مقاومت اسلامی عراق توضیح دیگری نداد.
این در حالی است که وزارت دفاع آمریکا موسوم به پنتاگون اعلام کرده بود که از ۱۷ اکتبر تاکنون یعنی از حدود یک ماه پیش ۵۸ حمله به نیروهای آمریکایی در عراق و سوریه صورت گرفته است.
«سابرینا سینگ»، معاون سخنگوی پنتاگون طی یک نشست خبری به خبرنگاران گفت که ۲۷ مورد از این حملات در عراق و ۳۱ مورد دیگر در سوریه رخ داده است.
به گفته این مقام آمریکایی، هفت مورد از این حملات در سوریه از روز یکشنبه رخ داده است و به نظر می‌رسد که سرعت حملات به نیروهای آمریکایی کاهش نیافته است. امیدوارم براتون خبر حمله پهپادی مقاومت عراق به پایگاه حریر اربیل براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۱۱-۱۷ ۰۸:۴۹:۱۹