خسارت ۷۲۱ میلیون دلاری اعتراضات به شرکت‌های بیمه فرانسوی
خسارت ۷۲۱ میلیون دلاری اعتراضات به شرکت‌های بیمه فرانسوی

خسارت ۷۲۱ میلیون دلاری اعتراضات به شرکت‌های بیمه فرانسوی به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز اقتصاد , به گزارش اخبار روز ایران به نقل از راشاتودی، فدراسیون بیمه فرانسه اعلام کرد که اعتراضات بی سابقه در این کشور که در پی کشته شدن یک جوان ۱۷ ساله توسط پلیس فرانسه شعله‌ور شده باعث […]

خسارت ۷۲۱ میلیون دلاری اعتراضات به شرکت‌های بیمه فرانسوی

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز اقتصاد , به گزارش اخبار روز ایران به نقل از راشاتودی، فدراسیون بیمه فرانسه اعلام کرد که اعتراضات بی سابقه در این کشور که در پی کشته شدن یک جوان ۱۷ ساله توسط پلیس فرانسه شعله‌ور شده باعث شده تا در ۱۰ روز نخست ۱۱ هزار پرونده دریافت خسارت در شرکت‌های بیمه باز شود.
برآوردهای اولیه از وارد شدن ۷۲۱ میلیون دلار برابر با ۶۵۰ میلیون یورو خسارت به اماکن بیمه شده در این کشور حکایت دارد.
بخشی از پروندهای مذکور هم مربوط به خسارت وارد شده به اتومبیل‌ها در این اعتراضات است.
فلورنس لاستمن، دبیر فدراسیون بیمه فرانسه، می‌گوید بخش قابل توجهی از خسارت وارد شده مربوط به ۳۹۰۰ ملک بوده که بخشی از آنها مربوط به مقامات محلی بوده است.
برونو لمایر، وزیر اقتصاد فرانسه، پیشتر از شرکت‌های بیمه خواسته بود تا مهلت تشکیل پرونده برای دریافت خسارت را افزایش دهند.
اعتراضات در فرانسه پس از قتل جوان مذکور که فرانسوی-الجزایری بوده از روز ۲۷ ژانویه آغاز شده که طی سال‌های گذشته در این کشور بی سابقه بوده است. امیدوارم براتون خبر خسارت ۷۲۱ میلیون دلاری اعتراضات به شرکت‌های بیمه فرانسوی براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۵ ۰۶:۳۷:۲۵