خصومت شخصی عامل سرقت از انبار
خصومت شخصی عامل سرقت از انبار

خصومت شخصی عامل سرقت از انبار به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز حوادث , به گزارش خبرگزاری روز ایران، سرهنگ محمد گودرزی گفت: با چندین فقره وقوع سرقت از انبار مغازه‌ای در محله کن مواجه شدیم، رسیدگی به موضوع در دستور کار تیمی زبده از مأموران کلانتری ۱۴۲ این پلیس قرار گرفت و […]

خصومت شخصی عامل سرقت از انبار

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز حوادث , به گزارش خبرگزاری روز ایران، سرهنگ محمد گودرزی گفت: با چندین فقره وقوع سرقت از انبار مغازه‌ای در محله کن مواجه شدیم، رسیدگی به موضوع در دستور کار تیمی زبده از مأموران کلانتری ۱۴۲ این پلیس قرار گرفت و با توجه به اهمیت موضوع، عوامل این یگان وارد عمل شدند و پس از حضور در محل مشخص شد سارق انبار دار سابق مغازه بوده است.
وی افزود: تیم عملیات کلانتری در گام بعدی با اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده مخفیگاه متهم را در محدوده کن شناسایی کردند.
سرهنگ گودرزی گفت: مأموران کلانتری پس از دریافت این اطلاعات مهم با هماهنگی‌های لازم با مرجع قضائی، راهی مخفیگاه متهم شدند و متهم را در یک عملیات منسجم دستگیر کردند که در بررسی‌های اولیه، متهم به سرقت اموال به ارزش ۱۰ میلیارد ریال اعتراف و انگیزه خود را خصومت شخصی با صاحب کار سابقش، عنوان کرد.
به گفته رئیس پلیس پیشگیری تهران، متهم نیز پس از تکمیل پرونده به مرجع قضائی اعزام شد. امیدوارم براتون خبر خصومت شخصی عامل سرقت از انبار براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۳ ۱۰:۰۹:۱۵